Закон дозволив посередникам везти автомобілі в Україну

09.08.2016 г. в 08:52, automotoclub

Професійні перекупники зможуть ввозити вживані автомобілі за зниженими ставками акцизу.

Таке роз'яснення дала Державна фіскальна служба одразу після набуття чинності Закону про пожвавлення ринку уживаних автомобілів. Перекупники раді старатися.

Закон «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» №1389-19, що набув чинності з 1 серпня передбачає ввезення автомобіля в Україну як власником, так і іншою людиною.

«Норма цього Закону поширюється в тому разі, якщо уживаний автомобіль ввозиться на територію України не більше одного разу на рік, і щодо двох категорій осіб: тих, які ввозять легкові автомобілі для власного використання або на користь інших осіб. В інших випадках знижені ставки акцизного податку не застосовуються», – зазначив Мирослав Продан, в. о. заступника голови Держмитслужби України.

загрузка...
Еще одна новость

Фіскали «вбивають» дешеві акцизи на авто

09.08.2016 г. в 08:52, zik

В Україні з 1 серпня набув чинності закон про зниження митних зборів на старі автомобілі з Європи. Але експерти кажуть, що деякі нюанси зробили імпорт практично неможливим. Продавці на авторинку Івано-Франківська кажуть, що перед нововведеннями вони вже знизили ціни на 300-500 доларів. «Перегонники» вже накопичили на кордоні з Польщею найпопулярніші…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В оккупированном Донецке пропал бензин — СМИ

09.08.2016 г. в 08:52, ghall

В оккупированном Донецке возникли трудности с бензином. Об этом сообщают местные жители в социальных сетях, — пишет 62.ua. «Бензин в городе пропал, везде безнал, соляра есть, газ местами, но подорожал», — информируют горожане. При этом отмечается, что вначале пропал бензин 95-й марки, а затем 92-й.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть