США допоможе в розвитку українських доріг

10.08.2016 г. в 20:42, znaj

Допомагати в розробці стратегії розвитку доріг України будуть фахівці європейського рівня зі Сполучених Штатів Америки, повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

За словами віце-прем'ер-міністра України Володимира Кістіона, країні потрібно сформувати єдине бачення на розвиток своїх доріг. Пояснив свої слова він тим, що Україна повинна відповідати вимогам європейського законодавства.

"У першу чергу, це питання Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг, де сконцентровані профільні фахівці. Але враховуючи, що наша мета - це Європа, що ми повинні імплементувати вимоги європейського законодавства, потрібно попросити допомогу для розробки даної стратегії експертів, фахівців європейського рівня, Сполучених Штатів Америки"- зазначив Кістіон.

Також він зазначив, що Світовий банк готовий профінансувати принаймні вісьмох фахівців європейського рівня.

загрузка...
Еще одна новость

Семья погибла в аварии с самопроизвольно ускорившимся автомобилем

10.08.2016 г. в 20:42, segodnya

Вышедшее из-под контроля авто врезалось в припаркованную у обочины фуру. Трагическое происшествие, унесшее жизни четырех человек, произошло во втором по величине городе Южной Кореи – Пусане. В автомобиле находились пять человек – супружеская пара, их дочь и ее дети дошкольного возраста. В какой-то момент 64-летний мужчина, находившийся за рулем, понял, что больше не контролирует транспортное средство – машина начала самопроизвольное ускорение, а педаль тормоза никак не реагировала на нажатия. В результате столкновения погибли четыре человека – женщины и оба ребенка. Мужчина, управлявший авто, получил травмы различной степени тяжести и был госпитализирован.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

За що можуть евакуювати автомобіль

10.08.2016 г. в 20:42, obozrevatel

В Україні останнім часом почастішали випадки блокування і примусової евакуації автомобілів українців з боку поліції. Відтак права та алгоритм дій водія знову є актуальними. Спробуємо розібратися в яких випадках автомобіль можуть блокувати, евакуювати і які права є у водія. Одразу підкреслю, що законодавство передбачає виключний перелік підстав для тимчасового затримання транспортного засобу шляхом блокування або доставки його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку. До таких підстав відносяться наступні порушення: 1. Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами (в тому числі, технічні проблеми з автомобілем: несправність гальмівної системи, рульового управління, тягово-зчіпного пристрою (якщо з причепом), або інші технічні несправності, якщо з ними…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть