Чи виживе авторинок після зниження акцизів?

11.08.2016 г. в 13:14, mmr

Як позначиться новий закон про зниження акцизів на б/в автомобілі на авторинку нових машин і на медіаринку, пов’язаному з цією галуззю? Аналізує Олег Пличко, Researcher Navigator Media, пише autocentre.ua.

Український авторинок після обвалу продажу у 2015 більше ніж удвічі у 2016 р. демонструє позитивну динаміку. Так, за перші шість місяців поточного року обсяг продажу легкових автомобілів зріс на 58% порівняно з аналогічним періодом минулого року і в натуральному еквіваленті становить 27 211 шт.

«Рекламна активність будь-якої категорії є яскравим показником ситуації на ринку. Тому можна з упевненістю сказати про початок «одужання» авторинку в Україні. У 2016 році медіаінвестиції категорії легкових автомобілів демонструють зростання порівняно з минулим роком», – прокоментував Олег Пличко. «Для комунікації виробники використовують медіамікс, аналогічний до минулого року, але з великим акцентом на пряму рекламу та радіо. Зовнішня реклама, як і раніше, залишається основним каналом комунікації, займаючи близько 30% інвестицій».

Якщо говорити про позиціонування, то бренди середнього цінового сегмента найбільш медіаактивні, на них припадає понад 80% усіх рекламних бюджетів категорії. Renault, Skoda та KIA основний акцент роблять на ТБ-розміщення, Mazda комбінує ТБ і зовнішню рекламу, Toyota і Nissan більше половини своїх бюджетів виділяють тільки на зовнішню рекламу.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве снова строят кольцевую дорогу: потратят 2 миллиарда долларов

11.08.2016 г. в 13:14, segodnya

Вокруг Киева собрались строить Большую кольцевую автодорогу протяженностью 213 километров. Об этом заявил губернатор Киевщины Максим Мельничук. Прокладывать БКАД планируют частями и за деньги инвесторов. Сооружение всей кольцевой дороги предварительно оценивают в 2 миллиарда долларов, а первые строительные работы хотят начать уже в конце этого года. ПЕРЕСЧИТАЮТ.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китайці презентували клон популярного кросовера Volkswagen

11.08.2016 г. в 13:14, mmr

Китайський автомобільний бренд Zotye офіційно презентував новий кросовер Damai X7. Новинка є чи не повним клоном концепту Volkswagen CrossBlue Coupe. Це дуже помітно по решітці радіатора, бамперами, порогами, віконним лініях і молдингам. Дизайн салону також дуже схожий. Розмір автомобіля: 4738/1928/1665 з колісною базою 2850 мм. Zotye не вперше…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть