Чи виживе авторинок після зниження акцизів?

11.08.2016 г. в 13:14, mmr

Як позначиться новий закон про зниження акцизів на б/в автомобілі на авторинку нових машин і на медіаринку, пов’язаному з цією галуззю? Аналізує Олег Пличко, Researcher Navigator Media, пише autocentre.ua.

Український авторинок після обвалу продажу у 2015 більше ніж удвічі у 2016 р. демонструє позитивну динаміку. Так, за перші шість місяців поточного року обсяг продажу легкових автомобілів зріс на 58% порівняно з аналогічним періодом минулого року і в натуральному еквіваленті становить 27 211 шт.

«Рекламна активність будь-якої категорії є яскравим показником ситуації на ринку. Тому можна з упевненістю сказати про початок «одужання» авторинку в Україні. У 2016 році медіаінвестиції категорії легкових автомобілів демонструють зростання порівняно з минулим роком», – прокоментував Олег Пличко. «Для комунікації виробники використовують медіамікс, аналогічний до минулого року, але з великим акцентом на пряму рекламу та радіо. Зовнішня реклама, як і раніше, залишається основним каналом комунікації, займаючи близько 30% інвестицій».

Якщо говорити про позиціонування, то бренди середнього цінового сегмента найбільш медіаактивні, на них припадає понад 80% усіх рекламних бюджетів категорії. Renault, Skoda та KIA основний акцент роблять на ТБ-розміщення, Mazda комбінує ТБ і зовнішню рекламу, Toyota і Nissan більше половини своїх бюджетів виділяють тільки на зовнішню рекламу.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве снова строят кольцевую дорогу: потратят 2 миллиарда долларов

11.08.2016 г. в 13:14, segodnya

Вокруг Киева собрались строить Большую кольцевую автодорогу протяженностью 213 километров. Об этом заявил губернатор Киевщины Максим Мельничук. Прокладывать БКАД планируют частями и за деньги инвесторов. Сооружение всей кольцевой дороги предварительно оценивают в 2 миллиарда долларов, а первые строительные работы хотят начать уже в конце этого года. ПЕРЕСЧИТАЮТ. Разговоры о строительстве кольцевой дороги ведутся уже несколько лет. Но сейчас, как уверяет глава Киевской области, наконец-то переходят от слов к делу. "За основу возьмем проект БКАД, разработанный "Укргипродором" еще в 2009 году. Но смету проекта будем пересчитывать, ведь с момента его разработки прошло уже семь лет. Сегодня технологические подходы в строительстве таких объектов стали другими. К примеру, появились материалы, которые стоят намного дешевле, но при этом они качественные и долговечные", —…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китайці презентували клон популярного кросовера Volkswagen

11.08.2016 г. в 13:14, mmr

Китайський автомобільний бренд Zotye офіційно презентував новий кросовер Damai X7. Новинка є чи не повним клоном концепту Volkswagen CrossBlue Coupe. Це дуже помітно по решітці радіатора, бамперами, порогами, віконним лініях і молдингам. Дизайн салону також дуже схожий. Розмір автомобіля: 4738/1928/1665 з колісною базою 2850 мм. Zotye не вперше займається копіюванням іменитих брендів. Так, наприклад, жертвами китайського бренду вже стали Audi Q3 (Zotye SR7), Volkswagen Tiguan (Zotye Damai X5), Audi Q5 (Zotye T600). Наступний на черзі Porsche Macan (Zotye SR8). Zotye Damai…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть