Чи варто пити безалкогольне пиво за кермом

12.08.2016 г. в 08:57, mmr

Багато хто з нас п’ють «безалкогольне пиво» і сідають за кермо, не думаючи про наслідки. Чи можна пити «безалкогольне пиво» перед тим як сісти за кермо і невже пиво воно безалкогольне? Давайте розберемося в цьому питанні більш докладно.

Прочитавши склад алкогольного пива та безалкогольного, ми побачимо, що склад пива практично однаковий, за винятком вмісту алкоголю. Так, алкоголь в «безалкогольному пиві» є і це факт. Вміст алкоголю в звичайному пиві знаходиться в межах 3 -5,5%, в «безалкогольному пиві» знаходиться в середньому 0,5%, хоча буває і більше. Це говорить про те, що безалкогольне пиво зовсім не безалкогольне.

У ряді деяких експериментів з’ясувалося що, якщо після вживання «безалкогольного пива» відразу дихнути в алкотестер, прилад покаже вміст алкоголю в крові більше ніж 0,00, тому що алкогольні пари ще не встигли вивітритися з порожнини рота. Але якщо почекати деякий час, ми помітимо, що алкотестер покаже 0,00 проміле. Виходить, чим більше ми вжили такого пива, тим довше потрібно почекати, щоб воно вивітрилося. Для прикладу після спустошення однієї банки потрібно почекати не менше десяти хвилин, перед тим як сісти за кермо.

Тобто можна випити, почекати і нічого не буде, але це не так. По перше не всі алкотестери однакові, один буде показувати занижені показники інший завищені, залежно від фірми виробника. По друге ви не застраховані від можливого впливу такого пива на ваш організм (втрата уважності, уповільнення реакції), що може призвести до аварії. У третьому працівники поліції, відчувши найменший запах алкоголю, можуть попросити вас вийти з машини і дихнути в трубочку або чого більше поставити автомобіль на штраф стоянку і поїхати на експертизу. Виходить потрібно зайвий раз замислитися чи варто пити безалкогольне пиво, щоб піти від однієї проблеми і прийти до іншої.

загрузка...
Еще одна новость

В Украину уже ввозят первые автомобили по сниженным ставкам акциза

12.08.2016 г. в 08:57, autodriving

С первого августа юридическую силу набрали внесенные изменения в налоговый кодекс Украины о снижении акцизного сбора на импортные автомобили. Украинцы вяло отреагировали на перспективу «дешевых» авто с Европы, массового ввоза, как ожидалось, не произошло. В то же время, говорить о полностью «нулевом» эффекте — нельзя. В частности, в Закарпатье уже было «растаможено» четыре автомобиля по многократно сниженным ставкам. До конца лета закарпатские таможенники планируют оформить еще полтора десятка машин.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіям хочуть призначати досить суворе покарання

12.08.2016 г. в 08:57, automotoclub

Дуже невтішна статистика ДТП в Україні, спричиняє появу досить неоднозначних ініціатив. В Україні запропонували ввести суворе покарання за п'яне водіння. П'яних водіїв хочуть страчувати. На сайті президента України зареєстрована петиція про введення смертної кари за водіння автомобіля в нетверезому стані. Автор петиції, Дмитро Буняєв, вимагає ввести дану міру покарання "як для звичайних українців, так і для чиновників усіх рангів". На думку Буняєва, подібна міра допоможе знизити смертність на дорогах України і забезпечити тотальний контроль над виконанням запобіжних заходів для злочинців. Нагадаємо, 27 липня в Україні набрав чинності закон про збільшення штрафів за водіння в нетверезому стані. Тепер, коли водій вперше притягується до відповідальності за нетверезе водіння, він буде платити штраф 10 тисяч 200 грн…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Кадры с места страшной аварии в Крыму

12.08.2016 г. в 08:57, hronika

В оккупированном Россией Крыму на трассе Судак — Керчь в районе урочища Кизил-Таш туристический автобус рухнул в обрыв. Как пишут СМИ, в результате ДТП шесть погибли человек и 13 получили травмы. По информации российского издания "Комсомольская правда", ранеными оказались 20 человек, в том числе - шестеро детей. В пресс-службе ГИБДД Крыма изданию сообщили, что в автобусе "Эталон" находились 25 пассажиров. Журналисты подчеркивают, что жертв ДТП на самом деле может оказаться больше. СМИ обращают внимание, что ориентировочная высота спуска, с которого упал автобус, составляет 30 метров. Также журналисты подчеркивают, что горная дорога, по которой следовал автобус, находится фактически в аварийной ситуации.

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть