Дорогу, з якої руками відривали асфальт, чиновники таки прийняли в експлуатацію

12.08.2016 г. в 15:07, times

У селі Великий Кучурів здали в експлуатацію капітально відремонтовану ділянку дороги по вулиці Володимира Бузенка. Саме через цю дорогу на початку тижня розгорівся скандал, адже асфальт поклали так, що його можна було ламати голими руками.

Зараз перед здачею у експлуатацію заасфальтовану ділянку оглянули голова, члени будівельної комісії, депутати Великокучурівської об’єднаної територіальної громади, представники підрядника і технагляду та мешканці села.

Голова будівельної комісії Великокучурівської сільради Юрій Аксентій стверджує, що під час проведення ремонту були суттєві порушення норм, однак завдяки депутатам, активістам та небайдужим мешканцям села недоліки виправлені. “Були порушення. На початку робіт асфальт укладався в один шар, були тріщини, дорога стала хвилястою. На сьогодні ж ця дорога нас задовольняє, я бачу, що роботи вже виконані згідно кошторису», – каже Юрій Аксентій.

Технічний директор підрядника ТДВ ШБУ-60 Михайло Білик також стверджує, що ті недоліки, які були виявлені на підготовчому етапі, усунуті і дорога служитиме 5 років, як передбачено договором. “5 років тут взагалі не мало би бути жодних проблем – це при умові правильної експлуатації”, – запевняє Михайло Білик.

загрузка...
Еще одна новость

В США тестируют "дороги солнца"

12.08.2016 г. в 15:07, glavnoe

В Америке начинается тестирование так называемых "дорог солнца". В дороги, которые разрабатывает и строит американская компания Solar Roadway, встроены солнечные батареи. Они смогут вырабатывать электричество двух видов - прямое (от солнца) и кинетическое (за счёт движения машин и нагрева дороги). Если данная технология себя оправдает, то США,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Дешеві іномарки з-за кордону – це реальність», — Торбєєв

12.08.2016 г. в 15:07, cheline

Із 1 серпня цього року набув чинності закон, що дозволяє ввезення до України вживаних автомобілів із закордону за заниженими акцизами. Чи справді українці матимуть змогу купити дешеві якісні авто за відносно невеликі гроші? Ситуацію спеціально для ЧЕline коментує чернігівський юрист Микола Торбєєв. —З 1 серпня цього року вступив у силу закон,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть