МВС вводить спеціальний контроль автомобілів

12.08.2016 г. в 10:22, automotoclub

Автомобілістам України слід приготуватися до можливих зупинок на дорозі представниками правоохоронних органів.

Про те, що поліція буде масово зупиняти автомобілі повідомив під час брифінгу, який відбувся у четвер, 11 серпня в МВС керівник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабич.

«Буде масова перевірка транспортних засобів. Кількість викрадень в Україні – величезна – понад 7 тис. якщо марка авто підходить під марку викраденого транспорту, це буде підставою для зупинення транспортних засобів для перевірки, оскільки номерний знак може бути будь-яким, а техпаспорт підробленим. Збіг марки і буде підставою для інспектора для того, щоб зупинити і перевірити, чи не є авто викраденим, а заразом і оцінити стан водія – тверезий він чи напідпитку», – розповів Ігор Бабич.

Причому, він також повідомив, що водії у свою чергу мають право поцікавитися у патрульного поліцейського про причини зупинення, а також висунути вимогу пред’явити список автомобілів, які значаться у викраденні.

загрузка...
Еще одна новость

В Одесской области будут проверять машины с иностранными номерами

12.08.2016 г. в 10:22, usionline

Полиция и таможня планируют контролировать передвижение автомобилей, зарегистрированных не в Украине. Об этом сообщил начальник отдела Управления превентивной деятельности ГУ НП в Одесской области Виталий Гордиевский, передает корреспондент Украинской Службы Информации. По его словам, с участием таких машин происходит большое количество происшествий, но их владельцев установить очень сложно. Отсутствует база контроля над этими транспортными средствами, установить владельца очень тяжело. Многие люди просто не проинформированы и не знают, какие у них есть основания управлять польскими, литовскими, молдавскими транспортными средствами по дорогам области, — отметил Виталий Гордиевский. Чтобы исправить ситуацию, полиция и таможня проведут профилактические меры в рамках Всеукраинского «Месячника безопасности дорожного движения». Они будут проверять машины с целью выявить нарушения таможенного законодательства.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи варто пити безалкогольне пиво за кермом

12.08.2016 г. в 10:22, mmr

Багато хто з нас п’ють «безалкогольне пиво» і сідають за кермо, не думаючи про наслідки. Чи можна пити «безалкогольне пиво» перед тим як сісти за кермо і невже пиво воно безалкогольне? Давайте розберемося в цьому питанні більш докладно. Прочитавши склад алкогольного пива та безалкогольного, ми побачимо, що склад пива практично однаковий, за винятком вмісту алкоголю. Так, алкоголь в «безалкогольному пиві» є і це факт. Вміст алкоголю в звичайному пиві знаходиться в межах 3 -5,5%, в «безалкогольному пиві» знаходиться в середньому 0,5%, хоча буває і більше. Це говорить про те, що безалкогольне пиво зовсім не безалкогольне. У ряді деяких експериментів з’ясувалося що, якщо після вживання «безалкогольного пива» відразу дихнути в алкотестер, прилад покаже вміст алкоголю в крові більше ніж 0,00, тому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть