ЛуАЗ-967 – успішна амфібія луцького автозаводу

12.08.2016 г. в 16:51, mmr

Повнопривідний плаваючий автомобіль-транспортер особливо малої вантажопідйомності ЛуАЗ- 967 був створений за замовленням ВДВ для евакуації поранених, підвезення боєприпасів і військово-технічного майна, буксирування, а також установки окремих видів озброєння. Необхідність такої моделі з’явилася в роки Корейської війни, коли стало ясно, що навіть “МАВ” – це занадто масивна амфібія для деяких завдань.

ЛуАЗ-967 відрізнявся маленькими габаритами, оснащувався двигуном об’ємом менш одного літра, а на воді приводився в рух колесами – гребні гвинти у нього були відсутні. Характерна особливість конструкції – відкидна рульова колонка, розташована по центру салону: при необхідності водій міг управляти ЛуАЗом-амфібією в напівлежачому стані.

загрузка...
Еще одна новость

Автопилот электрокара Tesla спас жизнь водителю

12.08.2016 г. в 16:51, 7oclock

Американец из штата Миссури благодарен компании Tesla Motors за то, что система автопилота на ее электромобиле спасла ему жизнь. У Джошуа Нилли во время поездки на кроссовере Model X произошел приступ эмболии легочной артерии. Автопилот самостоятельно вел машину 32,2 км по шоссе в направлении ближайшей больницы. За это время водитель оправился достаточно, чтобы принять на себя управление и свернуть на нужном съезде. Мужчина довел электрокар до входа и записался на прием врача. В настоящее время власти США проводят расследование аварии электромобиля Tesla Motors в режиме автопилота, которая повлекла гибель человека. 7 мая машина Model S врезалась в трейлер, который совершал поворот налево на нерегулируемом перекрестке. Находившийся за рулем Model S мужчина получил тяжелые ранения и скончался в больниц…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Советы автовладельцам: как возместить весь ущерб после ДТП

12.08.2016 г. в 16:51, autodriving

Каждый водитель хотя бы раз в жизни попадал в ДТП, поэтому всем знакома история с волокитой со страховыми компаниями. По закону страховая должна выплатить только сумму компенсации. Но, если ваше авто старше семи лет, то компенсация очень мала.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Дорогу, з якої руками відривали асфальт, чиновники таки прийняли в експлуатацію

12.08.2016 г. в 16:51, times

У селі Великий Кучурів здали в експлуатацію капітально відремонтовану ділянку дороги по вулиці Володимира Бузенка. Саме через цю дорогу на початку тижня розгорівся скандал, адже асфальт поклали так, що його можна було ламати голими руками. Зараз перед здачею у експлуатацію заасфальтовану ділянку оглянули голова, члени будівельної комісії, депутати Великокучурівської об’єднаної територіальної громади, представники підрядника і технагляду та мешканці села. Голова будівельної комісії Великокучурівської сільради Юрій Аксентій стверджує, що під час проведення ремонту були суттєві порушення норм, однак завдяки депутатам, активістам та небайдужим мешканцям села недоліки виправлені. “Були порушення. На початку робіт асфальт укладався в один шар, були тріщини, дорога стала хвилястою. На сьогодні ж ця дорога нас задовольняє, я бачу, що роботи вже виконані згідно кошторису»,…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть