Імпорт автомобілів по-новому: позиція митниці

14.08.2016 г. в 18:30, autonews

Митні органи України повідомили власну позицію щодо ввезення автомобілів за зниженими тарифами.

Новий Закон про зниження акцизного податку на вживані автомобілі набув чинності з 1 серпня 2016 року, однак Кабмін має право ще протягом цілого місяця приводити свої нормативні акти у відповідність до вимог цього документа.

Втім, це не дає права держслужбовцям зволікати з виконанням Закону.

Як повідомили «Автоцентру» у прес-службі Державної фіскальної служби України, «частиною другою статті 19 Конституції України встановлено, що посадові особи митних органів державної влади зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений законами України, зокрема й Законом України від 31 травня 2016 року № 1389-VIII «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку» (далі – Закон №1389). Здійснення митного контролю та виконання митних формальностей щодо товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, є одним із головних завдань органів ДФСУ (ст. 544 Митного кодексу України)».

Окрім того, прес-служба ДФСУ повідомила, що програмне забезпечення, за допомогою якого митниця оформляє транспортні засоби за новими ставками акцизу, також готове для роботи.

Таким чином, фіскали мали на увазі, що жодна з митниць в Україні не має права відмовити у оформленні транспортного засобу за новими ставками акцизів після 1 серпня, якщо цей Закон вже діє. Отож, якщо хто-небудь стикнувся з проблемами під час оформлення транспортних засобів за новим Законом, звертайтеся на «Гарячу лінію» уряду (телефон 1545) та Державної фіскальної служби (телефон (044) 284-00-07, e-mail: zvernennya@sfs.gov.ua).

загрузка...
Еще одна новость

На дороги Києва виїжджає армія п'яних водіїв

14.08.2016 г. в 18:30, nnovosti

Десятки ДТП за участю п'яних водіїв на дорогах змусили столичних автолюбителів об'єднуватися в групи і особисто давати відсіч нетверезим за кермом. Власники дорогих BMW і стареньких «дев'яток» влаштовують нічні рейди і передають поліції любителів поїздити напідпитку. В ніч з суботи на неділю в такому рейді взяв участь і екіпаж журналістів. Спільний…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

С 12 августа полиция обещает массовые «облавы» на дорогах

14.08.2016 г. в 18:30, mariupolnews

С 12 августа по 12 сентября в Украине будет проходить месячник безопасности дорожного движения. В этот период правоохранители будут массово останавливать транспортные средства для проверки. В Нацполиции таким образом немерены искать угнанные автомобили. У каждого инспектора будет перечень угнанных авто, и он будет предъявлять водителю, что такая…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть