Імпорт автомобілів по-новому: позиція митниці

14.08.2016 г. в 18:30, autonews

Митні органи України повідомили власну позицію щодо ввезення автомобілів за зниженими тарифами.

Новий Закон про зниження акцизного податку на вживані автомобілі набув чинності з 1 серпня 2016 року, однак Кабмін має право ще протягом цілого місяця приводити свої нормативні акти у відповідність до вимог цього документа.

Втім, це не дає права держслужбовцям зволікати з виконанням Закону.

Як повідомили «Автоцентру» у прес-службі Державної фіскальної служби України, «частиною другою статті 19 Конституції України встановлено, що посадові особи митних органів державної влади зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений законами України, зокрема й Законом України від 31 травня 2016 року № 1389-VIII «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку» (далі – Закон №1389). Здійснення митного контролю та виконання митних формальностей щодо товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, є одним із головних завдань органів ДФСУ (ст. 544 Митного кодексу України)».

Окрім того, прес-служба ДФСУ повідомила, що програмне забезпечення, за допомогою якого митниця оформляє транспортні засоби за новими ставками акцизу, також готове для роботи.

Таким чином, фіскали мали на увазі, що жодна з митниць в Україні не має права відмовити у оформленні транспортного засобу за новими ставками акцизів після 1 серпня, якщо цей Закон вже діє. Отож, якщо хто-небудь стикнувся з проблемами під час оформлення транспортних засобів за новим Законом, звертайтеся на «Гарячу лінію» уряду (телефон 1545) та Державної фіскальної служби (телефон (044) 284-00-07, e-mail: zvernennya@sfs.gov.ua).

загрузка...
Еще одна новость

На дороги Києва виїжджає армія п'яних водіїв

14.08.2016 г. в 18:30, nnovosti

Десятки ДТП за участю п'яних водіїв на дорогах змусили столичних автолюбителів об'єднуватися в групи і особисто давати відсіч нетверезим за кермом. Власники дорогих BMW і стареньких «дев'яток» влаштовують нічні рейди і передають поліції любителів поїздити напідпитку. В ніч з суботи на неділю в такому рейді взяв участь і екіпаж журналістів. Спільний «улов» біля восьми нічних клубів Києва цього разу склав 14 випадків, а всього по місту поліція оформила за ніч 45 протоколів за нетверезу їзду. Копи, з якими тісно координують свою роботу активісти визнають: одними штрафами проблему не вирішити. -- Ловлять під клубами Домовившись заздалегідь з організаторами акції — автомобільним співтовариством Pitbull Kiev, — екіпаж журналістів у зазначений час прибув на місце зустрічі.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

С 12 августа полиция обещает массовые «облавы» на дорогах

14.08.2016 г. в 18:30, mariupolnews

С 12 августа по 12 сентября в Украине будет проходить месячник безопасности дорожного движения. В этот период правоохранители будут массово останавливать транспортные средства для проверки. В Нацполиции таким образом немерены искать угнанные автомобили. У каждого инспектора будет перечень угнанных авто, и он будет предъявлять водителю, что такая марка в угоне. Полицийские заодно смогут проверять водителей на состояние алкогольного, наркотического или иного опьянения. Во время месячника увеличат количество патрульных нарядов, которые заступают на службу, особенно на стационарных постах. Возможно, будут привлекать Нацгвардию.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть