Як поліцейський вертоліт відстежував водія, який грав в Pokemon Go за кермом

16.08.2016 г. в 06:29, depo

Автомобіль одного з жителів міста Vaughan, що серед ночі їздив по вулицях у пошуках покемонів, був помічений поліцейським вертольотом.

Регіональна поліція Йорка повідомила, що вертоліт Air2 помітив седан марки Mercedes, який їздив дивними зигзагами, в районі вулиці Keele Street і Teston Road 8 серпня близько 3:20 ночі, передає depo.ua з посиланням на Sun.

Вертоліт пішов за автомобілем, який продовжив хаотично пересуватися по місту, зробивши зупинки на стоянці і в місцевому парку.

Кадри зйомки з повітря, опубліковані поліцією, показують, як автомобіль розвертався прямо посеред дороги і раптово з'їжджав на узбіччя, коли водій збирався зловити нового покемона.

Наземна поліція врешті решт зупинила машину в районі авеню Saint Joan of Arc Avenue і Drummond Drive і виявила, що чоловік за кермом захоплений грою для смартфонів Pokemon Go.

Його відпустили, хоч і зробили сувору догану, щоб він не відволікався за кермом.

загрузка...
Еще одна новость

Жуткая статистика: в Украине резко выросло количество "пьяных" ДТП

16.08.2016 г. в 06:29, hronika

Украину охватили "пьяные" ДТП. Количество дорожно-транспортных происшествий в Украине, совершенных по вине нетрезвых водителей, увеличилось в 2016 году почти на 22%. Об этом свидетельствуют данные управления безопасности дорожного движения Национальной полиции, передает Хроника.инфо со ссылкой на Обозреватель. Если за семь месяцев прошлого…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Лайфхак от полиции»: как избежать наказания за нарушение ПДД

16.08.2016 г. в 06:29, avtoblog

После того, как активист дорожного контроля попытался привлечь правоохранителей к ответственности, те красиво выкрутились из ситуации. Различное толкование одних и тех же правил может приводить к таким вот нестандартным ситуациям. Подробности смотрите в видеоролике, снятом активистом ДК Днепра.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть