Депутат розповів, як у столичному регіоні боротимуться з нелегальними АЗС

16.08.2016 г. в 11:55, informator

Мораторій на перевірки малого і середнього бізнесу державними службами призвів до неконтрольованої появи небезпечних газових АЗС .

Про це розповів депутат Києво-Святошинської районної ради Євген Спіров.

За його словами, після звернень місцевих мешканців до голови РДА Києво-Святошинського району була створена тимчасова контрольна комісія з перевірки автозаправних станцій. Чиновники отримують десятки скарг на незаконну і неналежну діяльність нелегальних автозаправних станцій, які розміщують без документів і з суттєвими порушеннями.

“Створена комісія повинна перевірити ці об’єкти, однак у вирішенні питання заправок постала головна проблема – введений Урядом мораторій на перевірки, що гальмує діяльність місцевих органів влади: ані РДА, ані податкова служба, ані МНС не можуть та не мають права перевіряти підприємства, які торгують газом і паливом.

Місцеві органи влади шукають виходу із ситуації. Мешканці, які звертаються до чиновників, бояться вибуху таких заправок через неналежне оформлення та загрозу терористичних актів. Цікаво, що введення мораторію на перевірки не означає скасування відповідальності чиновників за можливі ризики неналежного функціонування АЗС. У РДА шукають шляхи вирішення цього питання та з’ясування, чи мають власники заправок нормативні та дозвільні документи та чи повинні, відповідно, сплачували податки до державного бюджету”, – пояснив депутат.

“Із 10 серпня комісія почне перевіряти газові заправки. Приводом до цього стало звернення до одного з депутатів міської ради Вишневого мешканців будинку на вулиці Київській. Там встановили незаконну заправку без офіційного оформлення документів. Не відомо, за чиїм дозволом вона функціонує. Люди бояться, що АЗС може вибухнути”, – повідомив Євген Спіров.

“Оформлення нелегальних заправок відбувається за такою схемою: не отримавши дозволу на свою діяльність, власники АЗС звертаються до голови сільської ради з проханням виділити земельну ділянку під заправку. На сесії сільської ради видають такий дозвіл, думаючи, що прохачі працюють у законному полі. Однак, підприємці, отримавши цей “папірець”, який взагалі не дає права на діяльність АЗС, не оформлюють після цього належну документацію. А на попередньо виділеній ділянці встановлюють заправку і починають нелегально працювати.

За такою схемою оформили близько 90 заправок лише у одному Києво-Святошинському районі Київської області. Документи ж із них мають одиниці: 2-3 АЗС, які зареєстровані і мають право офіційно продавати нафто- і газопродукти. Це і стало приводом до початку масштабної перевірки таких заправок”, – підсумував депутат.

Як відомо, починаючи з 2014 року був введений мораторій на перевірку діяльності підприємств. Такі кроки Уряд пояснив вивільненням дій підприємств і боротьбою з корупцією. Однак, за свідченням органів контролю, це призвело до масових порушень прав споживачів. Звернення зі скаргами стосувалися передусім якості харчових продуктів, а також послуг, які складають левову частину витрат українців.

Уперше обмеження на перевірки бізнесу було запроваджене 13 серпня 2014 року Законом України від 31.07.2014 р. № 1622-VII “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік”. Після цього на державні перевірки бізнесу санітарними, екологічними, фінансовими службами та структурами МНС щороку накладали мораторій.

загрузка...
Еще одна новость

BMW высмеяла в рекламе долгое ожидание Tesla Model 3

16.08.2016 г. в 11:55, tehnot

Как известно, в войне, любви и бизнесе хороши все средства. И потому компания BMW выпустила рекламу, в которой высмеяла Tesla за необходимость слишком долгого ожидания Model 3. В ролике показан человек, который который сидит на крыльце дома в ожидании выхода электромобиля, а закадровый голос говорит ему, что за это время он дважды успеет оплатить…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Готов на 10%: в сети показали новое видео строительства Крымского моста

16.08.2016 г. в 11:55, obozrevatel

В сети появилось новое видео строительства Крымского моста с высоты птичьего полета. Ролик, продолжительностью около полутора минут, был опубликован на YouTube каналом "Крымский мост". "Возведение объекта через Керченский пролив в настоящее время развернуто на восьми участках – по всей трассе сооружения. По состоянию на 10 августа погружено около…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть