У столиці запрацювали маршрутки нового типу

17.08.2016 г. в 09:23, gazeta

У Києві на маршрути вийшли нові автобуси Ataman A092H6. Це найновіша модель заводу "Черкаський автобус", виробництво якої стартувало в 2016 році.

"Ataman A092H6 повністю відповідає екологічним нормам. Оснащений електронним табло для вказівки маршруту. Але водії по-старому встановили і паперову табличку маршруту спереду і збоку. У салоні - світлодіодні ліхтарі і окремий кондиціонер. Автобуси відрізняються від попередників дизайном, зручними низькопідлоговими майданчиками для входу-виходу з подвійними автоматичними дверима. Розрахований і на перевезення пасажирів в інвалідних колясках", - йдеться у повідомленні.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине начнут собирать новую военную машину

17.08.2016 г. в 09:23, ubr

Полноприводные модели МАЗ 5316 и МАЗ 6317 могут использоваться как в гражданских, так и в военных целях. Корпорация "Богдан" займется сборкой автомобилей Минского автозавода. Об этом сообщает "Главком" со ссылкой на пресс-службу "Богдан". Начнут с крупноузлового метода: шасси, сварка, покраска и установка грузовой платформы. Затем планируется локализовать производство с привлечением отечественных производителей. Полноприводные модели МАЗ 5316 и МАЗ 6317, с которых начнут сборку, имеют двойное назначение. Они могут использоваться как в гражданских, так и в военных целях. В дальнейшем "Богдан" планирует начать производство седельного тягача МАЗ 6425, который уже стоит на вооружении украинской армии.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як насправді завозять автомобілі за новими акцизами

17.08.2016 г. в 09:23, automotoclub

Як на практиці реалізується зниження акцизів на автомобілі, вже можна судити з перших тижнів дії зміненого законодавства. Після того, як з 1 серпня в Україні знизили акциз на ввезення автомобілів не старших за 2010 рік, українці вже почали завозити уживані автомобілі в Україну. При цьому вони наразилися на низку проблем – необхідність оформляти сертифікати тощо. Ще одна проблема під час розмитнення автомобіля – його оцінка для визначення суми оплати ПДВ. Що більша сума, зазначена в договорі купівлі-продажу, то більший нараховується ПДВ. Тому митники зацікавлені, щоб ця сума була більшою, а українці, які ввозять машини – навпаки, меншою. Часто митники не беруть до уваги ні офіційну суму, що зазначена в договорі купівлі-продажу, ні фактичний стан авто, повідомляють «Вести». «У митників є своя…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть