Змінився власник авто. Хто повинен сплачувати податок?

19.08.2016 г. в 11:38, regionews

У разі переходу права власності від одного власника до іншого протягом звітного року, податок обчислюється попереднім власником. Розрахунок здійснюється за період з 1 січня поточного року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування. Новий власник авто – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт, повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Сумах.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Об’єкти оподаткування, які придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року юридичною особою, то такий платник податку повинен надати контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт. При цьому, транспортний податок сплачується, починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

В інспекції нагадують, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску якого минуло не більше п’яти років та середньоринкова вартість якого становить понад 1,03 мільйонів гривень (що складає 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року). Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування та сплачується:

- фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

- юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації.

загрузка...
Еще одна новость

Українець переробив ЗАЗ-1103 “Славута” в електромобіль

19.08.2016 г. в 11:38, autonews

Чоловік заряджає свою машину від сонячної електростанції, яку встановив на даху власного будинку, пише rbc.ua. Житель Київської області В’ячеслав Полтавець власноруч переробив свій ЗАЗ-1103 “Славута” в електромобіль, щоб заощадити на паливі. Про це на своїй Facebook-сторінці розповів перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе. “Жителя…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новий претендент на звання найдорожчого авто в світі

19.08.2016 г. в 11:38, mmr

Особливо ревні шанувальники суперкарів ймовірно ще пам’ятають, що два роки тому почали посилено говорити про італійсько-китайське суперкупе Vulcano Titanium. Що цікаво, суперкар вже продається, причому з вражаючою ціною – 2,5 мільйона євро. Дизайн суперкара був розроблений компанією Stile Bertone за участю фахівців підрозділу Icona в Шанхаї, де…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть