В Украине активизировался ввоз б/у авто

19.08.2016 г. в 13:03, autodriving

Cо второй недели августа импорт в Украину подержанных иномарок, которые подпадают под действие закона о сниженном акцизе, активизировался в несколько раз. Рост числа таких автомобилей фиксируют в подразделениях Госфинслужбы во Львовской, Закарпатской, Волынской, Ровенской, Киевской и ряде других областей Украины.

Как сообщил владелец компании по пригону подержанных авто из Европы Тарас Кругляк: «С 1 августа, когда заработал закон №3251, мы стали фиксировать рост интереса к теме пригона автомобилей из Европы. Но люди больше интересовались, выясняли нюансы, где взять сертификат, какую сумму можно везти наличными, а какую на карте и т.п. Уже с понедельника 8 августа была отправлена первая группа наших клиентов, которые уже успели вернуться на автомобилях и растаможиться. Вчера в Польшу отправилась вторая группа покупателей. По Киевской таможне уже больше 100 автомобилей прошло с низким акцизом.»

Информацию об оформлении подержанных иномарок подтвердили и во Львовской таможне ГФС Украины. «Автомобили, которые подпадают под действие закона №1389-VIII («Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів) оформляются в органах ГФС. Мы фиксируем увеличение потока таких автомобилей, но статистику пока не подводили.»

загрузка...
Еще одна новость

SsangYong у 2019 році представить свій новий позашляховик

19.08.2016 г. в 13:03, new-s.com.ua

Корейський автовиробник підтвердив чутки про вихід нової моделі компанії. Новий кросовер буде побудований за мотивами концептуального XAV, який був продемонстрований нещодавно. За попередньою інформацією, новий корейський позашляховик буде виконаний на платформі, яка лежить в основі компактного кросовера SsangYong Tivoli. Від концепту новинка, цілком ймовірно, успадкує великий бампер, високий кліренс і короткі звіси. Завдяки цьому вдасться посилити позашляхові характеристики авто, на чому виробники хочуть зробити акцент. Новинку планується оснастити як бензиновими, так і дизельними моторами. Не виключено, що з’явиться і гібридна версія. У концепту XAV, нагадаємо, під капотом встановлений 1,6-літровий двигун, а також 2 електромотора. У серійного SUV НЕ буде електронно-керованої пневматичн…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Змінився власник авто. Хто повинен сплачувати податок?

19.08.2016 г. в 13:03, regionews

У разі переходу права власності від одного власника до іншого протягом звітного року, податок обчислюється попереднім власником. Розрахунок здійснюється за період з 1 січня поточного року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування. Новий власник авто – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт, повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Сумах. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності. Об’єкти оподаткування, які придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу. Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року юридичною особою, то такий платник…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть