Сумна статистика з випуску автомобілів на заводі “ЗАЗ”

20.08.2016 г. в 09:32, mmr

Падіння випуску автомобілів на виробничому майданчику ЗАЗ триває, про що свідчать звітні дані “Укравтопром”. Відповідно до звітів асоціації, минулого місяця на заводі не було зібрано жодного автомобіля, втім для компанії це вже не вперше.

У минулому році, як відомо, також були місяці, коли автомобілі на підприємстві ЗАЗ не виготовлялися зовсім. При цьому всього на території України було зібрано 363 транспортних засоби, що виявляється на 57% менше, ніж в минулому році, хоча в цілому продажі автомобілів на українському ринку в цьому році демонструють позитивну динаміку.

Якщо розглядати обсяги виробництва заводу ЗАЗ за перші сім місяців, то в цей період з конвеєра підприємства було випущено всього 4 екземпляри, тоді як в минулому році показник був на рівні 1814 одиниць.

загрузка...
Еще одна новость

Які авто купують найчастіше

20.08.2016 г. в 09:32, mmr

В першому півріччі 2016 року в світі було продано близько 45 млн нових автомобілів, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. До десятки лідерів увійшли Ford Focus – 367,5 тис. машин, Hyundai Elantra – 363,5 тис., Volkwagen Polo – 358, 6 тис., Toyota RAV4 – 346,8 тис., Toyota Camry – 339,6 тис., Honda CR-V – 333,6 тис., а також американський пікап Chevrolet Silverado – 307,8 тис. одиниць. Лідируючу позицію й надалі займає Toyota Corolla – 634,3 тис. автомобілів, що на 1,2% нижче, ніж торік. Примітно, що цього року модель Toyota…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Восени на українців чекає нова система штрафів (Інфографіка)

20.08.2016 г. в 09:32, cheline

Верховна Рада Україна зголосилася оновити систему нарахування штрафів за той чи інший проступок. Відтепер українці муситимуть миритися з такими правилами: укус собаки — 2 роки в’язниці, зірваний ланцюжок — 18 тисяч гривень, розпивання алкоголю в громадських місцях — 60 годин виправних робіт тощо, повідомляє прес-служба Верховної ради України. Крім того, передбачено введення поняття «кримінального проступку» — третього виду порушень (на додачу до адміністративних і кримінальних). Громадян України чекає також нова, більш жорстка, система штрафів, а подекуди і скасування «м’яких» покарань на кшталт громадських робіт. Замість них відразу буде слідувати обмеження, а то й позбавлення волі — умовних термінів за проступок не буде. Такий законопроект депутати розглянуть відразу після виходу з канікул у вересні. Серед інших…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть