В Україні побудують новий автобан за 2 мільярди доларів

20.08.2016 г. в 17:03, mmr

Потенційні інвестори є у Франції та Китаї, запевняє київський губернатор.

Влада Київської області планують побудувати навколо столиці велику кільцеву автомобільну дорогу (ВКАД) протяжністю 193 кілометри. У Київській облдержадміністрації заявили, що до проекту можуть підключитися інвестори з Франції і Китаю.

«Одним з найбільших стратегічних проектів для Київської області на цей рік є ВКАД навколо Києва … Я думаю, до кінця липня КОДА матиме можливість особисто представити цей проект для інвесторів», – повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук на зустрічі з Американсько-українською діловою радою.

За словами Мельничука, на будівництво дороги необхідно 2 млрд доларів.

«У нас зараз йдуть обговорення з деякими країнами, наприклад, з Францією, з Китаєм. Вони готові приєднатися до цього проекту», – додав Мельничук, зазначивши, що дорога, швидше за все, залишиться в держвласності, а інвесторам згодом запропонують розвивати придорожню інфраструктуру.

«У такому випадку така дорога не буде працювати на основі необхідної оплати для кожного водія. Тоді ми зможемо говорити про цей проект як про соціальний, але з великими інвестиційними та бізнес-можливостями», – сказав Мельничук.

загрузка...
Еще одна новость

Насколько сложно украсть статуэтку с капота Rolls-Royce? (Видео)

20.08.2016 г. в 17:03, motormania

Можно ли украсть знаменитую статуэтку «Дух Экстаза» с капота Rolls-Royce? В теории да, но на практике очень сложно. А с недавних пор и вовсе невозможно благодаря новой системе защиты, продемонстрированной в ролике ниже. Раньше во время парковки фигурку можно было прятать путем нажатия специальной кнопки в салоне. Однако далеко не все водители…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как полицейский без документов неудачно остановил машину (видео)

20.08.2016 г. в 17:03, news

Обнаружилось, что у сотрудника МВД просрочены документы. В Харьковской области сотрудник полиции остановил машину, пытаясь, как утверждают её пассажиры, взять взятку. В ходе разговора выяснилось, что у полицейского просроченное удостоверение, однако он уже забрал документы водителя, кроме того, имел при себе табельное оружие. Пассажиры авто…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть