Українці масово реєструють ГБО

20.08.2016 г. в 18:57, mmr

Люди небезпідставно побоюються, що парламент ухвалить законопроект, за яким ускладниться порядок переобладнання двигуна авто, пише pogliad.ua.

Улітку автовласників в Україні неприємно здивувала чергова ініціатива наших народних депутатів. Йдеться про законопроект №4683, в якому зокрема зазначено порядок переобладнання двигуна автомобіля на газ.

У цьому документі, який наразі депутати ще не підтримали, є надзвичайно цікаві та важливі нюанси. Згідно з проектом, узгоджувати газове обладнання в авто доведеться з виробником!

Власникам німецьких, італійських чи, не дай Боже, японських авто, доведеться звертатися до заводів-виробників своїх «залізних коней» та лише за їхньої згоди це здійснювати.

Норма чітка і не потребує двоякого тлумачення – «не дозволяється переобладнання транспортного засобу без згоди виробника транспортних засобів та їх складових частин».

Зрозуміло, що чекати від нардепів можна будь-чого, навіть такої дурні, як цей закон, тому автовласники почали активніше офіційно оформляти ГБО.

– Чесно кажучи, кілька років тому встановив на свою «Мазду» ГБО, але руки не доходили офіційно його оформити. Кажуть, що незабаром доведеться узгоджувати це із заводом, тому напевно зроблю це днями, аби потім не мати зайвих проблем, – каже автовласник Микола. – Щоправда, доведеться викласти ще суму, аби отримати новий техпаспорт із зазначенням ГБО там.

Водіїв можна зрозуміти, економія пального на газу – значна, і коштує він набагато менше. Хоча одноразово потрібно викласти кругленьку суму, аби встановити усе необхідне ГБО – щонайменше 300-400 доларів.

Наразі жодних змін у реєстрації ГБО немає.

Як повідомили нам у прес-службі Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, для цього необхідно перереєструвати авто в сервісних центрах, адже йдеться про зміну типу пального — використання зрідженого нафтового чи стиснутого природного газу.

Переобладнання заборонено робити власноруч. Для цього необхідно звернутися до суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з переобладнання п’яти і більше транспортних засобів впродовж року.

Правда, автовласнику не потрібно попередньо звертатися до сервісних центрів МВС для отримання дозволу чи огляду транспортного засобу. Це потрібно зробити уже після встановлення обладнання.

Також для цього потрібно подати певний пакет документів.

У результаті водій отримує новий техпаспорт, бо в його автомобіль внесено конструктивні зміни.

загрузка...
Еще одна новость

Как можно обменять машину на машину

20.08.2016 г. в 18:57, autonews

Не так уж и редко можно услышать, или читать фразу в объявлениях – «меняю авто ключ на ключ». Бывает, молодые водители за короткий отрезок времени хотят поездить на разных авто. Как правильно выполнять равноценный обмен, и в чем подводные камни такого процесса? Всегда при обмене чем-либо с малознакомым человеком существует риск прогадать, быть обманутым,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні побудують новий автобан за 2 мільярди доларів

20.08.2016 г. в 18:57, mmr

Потенційні інвестори є у Франції та Китаї, запевняє київський губернатор. Влада Київської області планують побудувати навколо столиці велику кільцеву автомобільну дорогу (ВКАД) протяжністю 193 кілометри. У Київській облдержадміністрації заявили, що до проекту можуть підключитися інвестори з Франції і Китаю. «Одним з найбільших стратегічних проектів…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть