У Лондоні з'явилося дитяче таксі

22.08.2016 г. в 17:10, znaj

Полегшити життя надмірно зайнятим батькам вирішили у Лондоні. Тут розробили онлайн-сервіс OneLane, що дозволяє дорослим забронювати та викликати для своїх дітей таксі, яке довезе їх до школи та на гуртки.

Розробник додатку Камрон Мораді впевнений, він здійснить "справжню революцію в сфері дитячих перевезень", пише Evening Standard.

Нова послуга спрямована також на боротьбу з пробками. Оскільки автомобіль може перевозити відразу декількох дітей, це зменшить кількість машин на дорогах і знизить тариф для батьків.

На цю ідею Мораді надихнула власна історія. Коли шість років тому він переїхав у Великобританію із США, то допомагав таким чином своїм шести сестрам, у кожної з яких є діти. Він збирав їх у свій автомобіль і відвозив до школи.

Зараз розробник проводить краудфандінгову кампанію з метою розширити послугу на весь Лондон вже у серпні. За його словами, водіями автомобілів OneLane будуть професіонали з великим досвідом по догляду за дитиною.

Максимальна вартість поїздки складатиме девять фунтів (11,6 доларів).

загрузка...
Еще одна новость

В России мошенники придумали новый вид вымогательства у автомобилистов

22.08.2016 г. в 17:10, autoconsulting

Желание срубить денег с автовладельцев принимает все новые и новые формы. Кража номеров с последующим выкупом, замки на ручках дверей с продажей ключа, вот теперь игра на страхе за движимое имущество. Средства электронного взлома (кодграбберы) становятся все доступнее. "Пионеры", еще вчера кравшие номера и вешающие замки на ручки автомобилей, покупают…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У столиці масштабне обмеження дорожнього руху (відео)

22.08.2016 г. в 17:10, nnovosti

У центрі столиці перекрито зо-два десятки міських магістралей. І все – через репетицію параду. На п’ять днів центральні вулиці столиці перетворяться на театральну сцену для проведення параду до Дня незалежності України. Проспектом Перемоги вже проїхала вражаюча кількість танків і призвела до повної зупинки руху транспорту у центрі столиці. Центр…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть