У нелегальних перевізників вилучатимуть автобуси

22.08.2016 г. в 22:45, autocentre

Прямі автобусні перевезення між анексованим Кримом та окупованими територіями на Сході України є нелегальними. У таких перевізників Укртрансбезпека може вилучати автобуси.

У перевізників, які возять пасажирів на окуповані територій на Сході України та Криму, Укртрансбезпека може вилучати автобуси. Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк під час засідання колегії Державної служби України з безпеки на транспорті за підсумками роботи за перше півріччя 2016 року, повідомляє «Укрінформ».

«Офіційно ніяких автомобільних, автобусних, маршрутних сполучень між анексованим Кримом і тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей немає. Все те, що в об’явах в Інтернеті – це все нелегальні перевізники, якими користуються зацікавлені особи», – заявив Лавренюк.

Він наголосив, що за фактом такі перевезення є «змовою зацікавлених пасажирів і водія».

Як розповів голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, труднощі із затриманням цих «перевізників» виникають через те, що такі водії є власниками приватного транспортного засобу.

«Проблема в тому, що в Крим їздять маленькі бусики до 8 місць, які ми не ліцензуємо і це не наша відповідальність. Вони заїжджають під виглядом приватного транспортного засобу з України на анексовану територію Криму», – сказав він.

Ноняк також наголосив, що перевізники, які мають відповідну ліцензію та маршрут, їздять лише до пунктів пропуску, а пасажири вже пішки переходять на анексовану територію, звідки далі добираються кримськими транспортними засобами.

Заступник міністра транспорту розповів про існування «типової» схеми для здійснення нелегальних автобусних сполучень.

«Усі пасажири, які взяли так званий квиток, що є незаконним, вступають у змову. Адже перед від’їздом водій чітко інструктує: якщо ви хочете потрапити у місце, куди їдете, якщо вас зупинять, маєте говорити, що ви друзі, знайомі, які їдуть у своїх справах. І коли зупиняють їх на кордоні, вони так і говорять», – пояснив Лавренюк.

Мініфраструктури запланувала рейдові перевірки на місцях незаконної висадки/посадки пасажирів. Укртрансбезпека, в свою чергу, має намір посилити відповідальність за нелегальне перевезення, зокрема, до конфіскації транспортного засобу. Вже внесено відповідні законодавчі пропозиції.

загрузка...
Еще одна новость

Uber в Украине: сколько можно заработать, сотрудничая с сервисом

22.08.2016 г. в 22:45, from-ua

Чуть больше месяца назад, в начале июля, в Киеве начал работу самый дорогой в мире стартап - сервис частного извоза Uber. Старт получился скомканным. Количества зарегистрированных в Uber машин не хватало, чтобы удовлетворить спрос на услугу. В Uber объясняли дефицит машин тем, что не успели оформить всех желающих сотрудничать. Оппоненты уверяли,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В новой кольцевой дороге вокруг Киева сделают подземные переходы для диких животных

22.08.2016 г. в 22:45, atmhunt

Вокруг столицы Украины собираются строить Большую кольцевую автодорогу стоимостью около 2 миллиардов долларов и протяженностью около 200 км. Новая дорога соединит три международных транспортных коридора и четыре национальные автомагистрали, замкнутые на Киеве. Приметно, что трассу будут строить по европейским нормам: с шумозащитными экранами близ…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть