Для перевірки водіїв використають новий прилад

23.08.2016 г. в 08:08, automotoclub

Автомобілістам у майбутньому можливо доведеться стикнутися з новим засобом перевірки. Для водіїв, які сідають за кермо під впливом наркотиків, життя скоро може ускладнитися.

«Для їх виявлення готується спецкурс навчання поліцейських, – повідомив у своєму блозі на Facebook правозахисник Володимир Караваєв. – Сучасні технології для оперативного виявлення наркоманів вже існують, і є компанії, що готові впровадити такі технології в Україні».

Правозахисник мав на увазі нову технологію, створену шведськими вченими з Karolinska Institutet. Розроблений ними прилад SensAbues breathalyzer за принципом дії схожий на алкотестер, який сьогодні використовують для виявлення ступеня сп’яніннями у видихуваному повітрі водіїв. sensadblue У нього також треба дути, але повітря зберігається в спеціальному мішечку.

Тест не показує наявність наркотичних речовин одразу, йому треба «подумати» хвилин п’ять. Хімічна речовина, яка показує наявність наркотиків у видиху, реагує на присутність компонентів марихуани, амфетамінів, кокаїну, метадону, героїну й інших наркотиків, а також препаратів групи діазепінів – загалом 12 хімічних сполук, що належать до різних класів. Контроль ефективності SensAbues breathalyzer відбувався з допомогою паралельних лабораторних аналізів зразків крові та сечі випробовуваних. Прилад показав ефективність, що дорівнює практично 100%.

загрузка...
Еще одна новость

Кто обязан следить за тем, чтобы водитель маршрутки не разговаривал по телефону во время рейса?

23.08.2016 г. в 08:08, fakty

«Иногда езжу в маршрутке на дачу по Одесской трассе. Водители при возможности стараются набить до отказа маленький автобус, включают музыку в салоне, не заботясь о том, что не у всех пассажиров есть желание слушать этот „концерт“. А еще шофер может считать деньги во время движения. Но больше всего меня поражает, как он умудряется крутить барантку и…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинских полицейских пересаживают на "Запорожцы"

23.08.2016 г. в 08:08, sundaynews

Нaциoнaльнaя пoлиция Укpaины пoлучит нoвыe aвтoмoбили oтeчecтвeннoгo пpoизвoдcтвa. Отмeчaeтcя, чтo ужe ceгoдня пoлицeйcким тopжecтвeннo пepeдaдут 18 cпeциaльнo oбopудoвaнных пaтpульных aвтoмoбилeй ZAZ Forza и ZAZ Vida. Дoбaвим, чтo aвтoмoбили ZAZ Forza и ZAZ Vida выпуcкaютcя в Зaпopoжьe нa мecтнoм aвтoзaвoдe, кoтopый вхoдит в cтpуктуpу кopпopaции…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть