Для перевірки водіїв використають новий прилад

23.08.2016 г. в 08:08, automotoclub

Автомобілістам у майбутньому можливо доведеться стикнутися з новим засобом перевірки. Для водіїв, які сідають за кермо під впливом наркотиків, життя скоро може ускладнитися.

«Для їх виявлення готується спецкурс навчання поліцейських, – повідомив у своєму блозі на Facebook правозахисник Володимир Караваєв. – Сучасні технології для оперативного виявлення наркоманів вже існують, і є компанії, що готові впровадити такі технології в Україні».

Правозахисник мав на увазі нову технологію, створену шведськими вченими з Karolinska Institutet. Розроблений ними прилад SensAbues breathalyzer за принципом дії схожий на алкотестер, який сьогодні використовують для виявлення ступеня сп’яніннями у видихуваному повітрі водіїв. sensadblue У нього також треба дути, але повітря зберігається в спеціальному мішечку.

Тест не показує наявність наркотичних речовин одразу, йому треба «подумати» хвилин п’ять. Хімічна речовина, яка показує наявність наркотиків у видиху, реагує на присутність компонентів марихуани, амфетамінів, кокаїну, метадону, героїну й інших наркотиків, а також препаратів групи діазепінів – загалом 12 хімічних сполук, що належать до різних класів. Контроль ефективності SensAbues breathalyzer відбувався з допомогою паралельних лабораторних аналізів зразків крові та сечі випробовуваних. Прилад показав ефективність, що дорівнює практично 100%.

загрузка...
Еще одна новость

Кто обязан следить за тем, чтобы водитель маршрутки не разговаривал по телефону во время рейса?

23.08.2016 г. в 08:08, fakty

«Иногда езжу в маршрутке на дачу по Одесской трассе. Водители при возможности стараются набить до отказа маленький автобус, включают музыку в салоне, не заботясь о том, что не у всех пассажиров есть желание слушать этот „концерт“. А еще шофер может считать деньги во время движения. Но больше всего меня поражает, как он умудряется крутить барантку и разговаривать по телефону. Ну есть же правила для водителей?! Кто-то должен их контролировать?» Ольга Трофимовна, Киев — Согласно пункту Правил оказания услуг пассажирского автотранспорта (утверждены постановлением Кабмина Украины от 18 февраля 1997 № 176) перевозчик обязан обеспечить соблюдение персоналом требований законодательства и защиту прав потребителей, принимать меры для безопасной и удобной поездки пассажиров и доставки багажа в соответствии с договором перевозок и расписанием движения,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинских полицейских пересаживают на "Запорожцы"

23.08.2016 г. в 08:08, sundaynews

Нaциoнaльнaя пoлиция Укpaины пoлучит нoвыe aвтoмoбили oтeчecтвeннoгo пpoизвoдcтвa. Отмeчaeтcя, чтo ужe ceгoдня пoлицeйcким тopжecтвeннo пepeдaдут 18 cпeциaльнo oбopудoвaнных пaтpульных aвтoмoбилeй ZAZ Forza и ZAZ Vida. Дoбaвим, чтo aвтoмoбили ZAZ Forza и ZAZ Vida выпуcкaютcя в Зaпopoжьe нa мecтнoм aвтoзaвoдe, кoтopый вхoдит в cтpуктуpу кopпopaции УкpАВТО. Дo этoгo вpeмeни пaтpульнaя пoлиция иcпoльзoвaлa aвтoмoбили Toyota Prius, кoтopыe Укpaинa пoлучилa oт Япoнии в paмкaх пpoдaжи квoт нa выбpocы углeкиcлoгo гaзa (Киoтcкий пpoтoкoл). В цeлoм Укpaинa пoлучилa 1600 тaких aвтoмoбилeй.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

У нелегальних перевізників вилучатимуть автобуси

23.08.2016 г. в 08:08, autocentre

Прямі автобусні перевезення між анексованим Кримом та окупованими територіями на Сході України є нелегальними. У таких перевізників Укртрансбезпека може вилучати автобуси. У перевізників, які возять пасажирів на окуповані територій на Сході України та Криму, Укртрансбезпека може вилучати автобуси. Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк під час засідання колегії Державної служби України з безпеки на транспорті за підсумками роботи за перше півріччя 2016 року, повідомляє «Укрінформ». «Офіційно ніяких автомобільних, автобусних, маршрутних сполучень між анексованим Кримом і тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей немає. Все те, що в об’явах в Інтернеті – це все нелегальні перевізники, якими користуються зацікавлені особи», – заявив Лавренюк. Він наголосив, що за фактом такі…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть