Фахівці роз’яснили, чи потрібно змінювати свідоцтво про реєстрацію авто при зміні назви вулиці

23.08.2016 г. в 20:08, procherk

Хвиля перейменувань вулиць у містах та селах України, як і на Черкащині зокрема, викликає у автовласників ряд логічних запитань, стосовно зміни документації, яка містить інформацію щодо місця проживання власників авто. Одне з частих запитань, – «чи потрібно обмінювати свідоцтво про реєстрацію ТЗ, якщо змінилася назва вулиці?»

Перейменування вулиць не є зміною місця проживання, а тому не потрібно здійснювати перереєстрацію авто та відразу вносити зміни до свідоцтва про реєстрацію.

Заміна свідоцтв про реєстрацію ТЗ відбуватиметься поступово: при зверненнях щодо обов`язкової перереєстрації (наприклад, переобладнанні, продажі, даруванні авто тощо). При цьому пам`ятайте: якщо Ваш паспорт містить попередню назву вулиці, при обов`язковій перереєстрації (переобладнанні, продажу і т. і.) до переліку необхідних документів необхідно додати рішення місцевої ради про перейменування вулиці.

Про це інформує Регіональний сервісний центр МВС

загрузка...
Еще одна новость

Можно ли завести заржавевший автохлам со свалки

23.08.2016 г. в 20:08, o-doroge

Один из австралийских телеканалов показал сюжет, в котором группа австралийцев заводит два автохлама со свалки и уезжает на них. В ролике утверждается, что они обошлись без помощи квалифицированного механика, поверить трудно, но ролик получился эффектным. Ведь они завели практически заржавевшие развалюхи, и смогли на них уехать.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Киевским дорогам счастье привалило

23.08.2016 г. в 20:08, profidom

КК "Киевавтодор" по результатам тендеров заключила 6 соглашений с ЧП "Киевдорстрой" о капитальном ремонте улиц на 169,24 млн. грн. В частности, компании предстоит отремонтировать пр. Глушкова от ул. Васильковской до границы обслуживания в Голоссевском районе (64,42 млн. грн.), ул. Вадима Гетьмана от путепровода Караваевы дачи до Шулявского путепровода…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть