Ford пообіцяв скоро випустити машину без керма і педалей

25.08.2016 г. в 10:09, depo.ua

Американський автовиробник Ford планує до 2021 року представити самокерований автомобіль, не оснащений кермом і педалями.

Передбачається, що такі машини можна буде викликати для поїздок по місту в разі потреби за принципом таксі, передає depo.ua з посиланням на The Verge.

У рамках проекту Ford почав співпрацювати з декількома стартапами, які займаються розробкою систем для самокерованих автомобілів, а також інвестував в компанію, що розробляє тривимірні карти. Також Ford планує вдвічі збільшити штат дослідницького центру в Пало-Альто.

Завданням Ford є створення автомобіля, що відповідає стандарту SAE 4. Стандарт передбачає, що автомобіль може перебувати повністю під управлінням комп'ютера, але на спеціально відведеній території або маршруті.

Керівництво Ford стверджує, що поки розробки знаходяться не на тій стадії, щоб показати прототип автомобіля або взагалі обговорювати, як він може виглядати. Замість цього в Ford працюють над тим, щоб компоненти і програмне забезпечення були готові для створення самокерованого автомобіля.

Довідка: Розробкою повністю самокерованих автомобілів займаються кілька компаній, у тому числі Google і Tesla. Автомобілі Google вже проходять тестування в вуличних умовах.

загрузка...
Еще одна новость

ЗАЗ “Ладога” запорізький автомобіль 21-го століття

25.08.2016 г. в 10:09, mmr

ЗАЗ-110328 “Ладога” – передньопривідний автомобіль малого класу на базі моделі ЗАЗ-1103 “Славута” Запорізького автомобільного заводу. На брифінгу з цього приводу в числі інших напрямків спільної роботи була названа і розробка фахівцями СП нового автомобіля на базі “Славути”, який передбачався до випуску на загальній компонентній базі. Планувалася,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Герои асфальта. Как дорожное покрытие стало главной темой новостных лент

25.08.2016 г. в 10:09, beztabu

Как странно это ни прозвучит, но главным ньюсмейкером последних дней стал … асфальт. Об этом и поговорим. В Киеве последнюю неделю асфальт усиленно гробили и продолжают гробить военной техникой, подготовленной к параду. В Харькове, напротив, пытались привести в порядок в лучших традициях армейского принципа "круглое тащить, квадратное катить". Не…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть