В Германии выписан рекордный штраф за рекордную скорость езды

25.08.2016 г. в 15:30, vnews

На автостраде А5 радар полиция Баден-Вюртемберга зафиксировал автомобиль, двигавшийся со скоростью 227 км/ч, при дозволенных на данном участке 120-ти км/ч.

36-летнего водителя Audi R8 полиция остановила на следующем пункте контроля.

Теперь «рекордсмену придется уплатить штраф в размере €1225 и следующие три месяца передвигаться исключительно на общественном транспорте.

Напомним, около 14% граждан Германии признались, что в последние три месяца отказывались от поездок на общественном транспорте, автобусах и поездах, из-за угрозы возможных терактов. Об этом свидетельствуют данные опроса, проведенного социологическим институтом YouGov по заказу агентства dpa.

загрузка...
Еще одна новость

"Герой паркування" вигнав дітей на дорогу

25.08.2016 г. в 15:30, znaj

Уже вкотре "герой паркування" відбирає в перехожих тротуар. Цього разу відзначився власних мікроавтобусу Fiat. Відповідне фото опубліковано в спільноті "Герой паркування" у Facebook. "Дітям треба вибігати на проїзджу частину, аби обійти "героя парковки". Але кого ж то хвилює", - обурюється автор публікації.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ремонт доріг оцінюватимуть за світовими стандартами

25.08.2016 г. в 15:30, gazeta

— Якість ремонту доріг — питання номер один. По-перше, задля їх збереження ми запустили ваговий контроль. Не дозволяємо перевантаженому транспорту рухатися основними магістралями країни. По-друге, впроваджуємо так звану систему контролю Міжнародною федерацією інженерів-консультантів, — каже 15 серпня міністр інфраструктури 37-річний Володимир Омелян. — Сподіваюся, цього року уряд прийме відповідну постанову. Ця система передбачає виїзд на місце робіт незалежних компаній. Робитимуть повний зріз закладених матеріалів. За порушення передбачені як компенсації, так і адміністративна відповідальність. Далі такі компанії не братимуть участь у будівництві. — Сьогодні замовлення, виконання і контроль дорожніх робіт зосереджені в руках Укравтодору — самі роблять, самі й перевіряють, — говорить директор Центру транспортних…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Насіров заявив, що "буму" на б/у авто з ЄС немає

25.08.2016 г. в 15:30, businessua

Після зниження акцизного збору на імпортні автомобілі було розмитнено 550-600 вживаних автомобілів. Про це заявив глава Державної фіскальної служби, Роман Насіров. “Минулого тижня в мене була статистика. На той час це було десь 550-600 автомобілів, які вже були розмитнені по новим правилам. Треба пам’ятати, що не можна казати, що правила дуже змінилися. Змінилася ставка акцизного податку для вживаних авто”, – заявив він. За словами Насірова, це набагато більша цифра у порівнянні з попередніми періодами. “Точної цифри в мене немає, але я думаю що там були одиниці, або десятки, а зараз це сотні авто. Частково це вирішить проблему в західних регіонах, де багато авто на тимчасовій реєстрації, або навіть просто на іноземних номерах. Я думаю, для людей буде набагато зрозуміліше, як їх один р…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть