У столиці з'явилася нова авто афера

25.08.2016 г. в 18:50, nnovosti

Надзвичайна авто афера з'явилася у Києві. Законно і чесно куплену машину, проконтрольовану інспекторами реєстраційної служби і нотаріусами – конфіскують.

Причому, саме поліція, яка її перед продажем - перевіряла. Лише уявіть, якою буде ваша реакція, коли ви півроку їздите на новій машині, і тут раптом під вікнами – евакуатор і люди у формі. А потім ще ви можете дізнатися, що на авто – небачений півмільйонний кредит. Як так виходить? Чому злочинні схеми поліція не бачить вчасно. Чи, можливо, на щось іноді просто закриває очі?

Як з добросовісного покупця ви можете перетворитися на боржника і злочинця – далі.

загрузка...
Еще одна новость

Черговий “герой парковки” став зіркою Інтернету

25.08.2016 г. в 18:50, mmr

У Тернополі горе-водій на «Ауді» паркується так, що хочеться сміятись і плакати одночасно. Фотодокази його «подвигів» у Facebook-спільноті Stupid parking Ternopil опублікував користувач Толік Подковський.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине наркоманов за рулем будут определять мгновенно

25.08.2016 г. в 18:50, autosite

Для людей, которые садятся за руль под воздействием наркотиков, жизнь скоро может усложниться. «Для их выявления готовится спецкурс обучения полицейских, – сообщил в своем блоге на Фейсбук правозащитник Владимир Караваев. – Современные технологии для оперативного выявления наркоманов уже существуют, и есть компании, готовые внедрить такие технологии в Украине». Правозащитник имел виду новую технологию, созданную шведскими учеными из Karolinska Institutet. Разработанный ими прибор SensAbues breathalyzer по принципу действия похож на алкотестер, который сегодня используется для выявления степени опьянений в выдыхаемом воздухе водителей. В него тоже надо дуть, но выдыхаемых воздух сохраняется в специальном мешочке. Тест не показывает наличие наркотических веществ сразу, ему надо «подумать» минут пять. Химическое вещество,…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

“Закохані” герої парковки позбавили киян тротуару

25.08.2016 г. в 18:50, mmr

Київські “герої паркування” не перестають дивувати. Цього разу два водії заполонили пішохідну зону. Відповідне фото розмістив портал dtp.kiev.ua. Вони, ніби закохана пара, мирно стоять та милуються один одним, не зважаючи на інших. На фото видно, що автомобілі припаркували на тротуарі за наявності усього за кілька метрів спеціального місця для стоянки. Відзначились “майстри” на вулиці Островського. Люди вимушені йти дорогою, створюючи аварійну ситуації.

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть