У столиці з'явилася нова авто афера

25.08.2016 г. в 18:50, nnovosti

Надзвичайна авто афера з'явилася у Києві. Законно і чесно куплену машину, проконтрольовану інспекторами реєстраційної служби і нотаріусами – конфіскують.

Причому, саме поліція, яка її перед продажем - перевіряла. Лише уявіть, якою буде ваша реакція, коли ви півроку їздите на новій машині, і тут раптом під вікнами – евакуатор і люди у формі. А потім ще ви можете дізнатися, що на авто – небачений півмільйонний кредит. Як так виходить? Чому злочинні схеми поліція не бачить вчасно. Чи, можливо, на щось іноді просто закриває очі?

Як з добросовісного покупця ви можете перетворитися на боржника і злочинця – далі.

загрузка...
Еще одна новость

Черговий “герой парковки” став зіркою Інтернету

25.08.2016 г. в 18:50, mmr

У Тернополі горе-водій на «Ауді» паркується так, що хочеться сміятись і плакати одночасно. Фотодокази його «подвигів» у Facebook-спільноті Stupid parking Ternopil опублікував користувач Толік Подковський.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине наркоманов за рулем будут определять мгновенно

25.08.2016 г. в 18:50, autosite

Для людей, которые садятся за руль под воздействием наркотиков, жизнь скоро может усложниться. «Для их выявления готовится спецкурс обучения полицейских, – сообщил в своем блоге на Фейсбук правозащитник Владимир Караваев. – Современные технологии для оперативного выявления наркоманов уже существуют, и есть компании, готовые внедрить такие технологии…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть