У поліції пояснили, чому частіше зупиняють авто на дорогах

26.08.2016 г. в 01:17, infomist

Черкаська поліція під час місячника безпеки руху активніше працювати в питанні виявлення автівок із підробленими документами. Через це на дорогах можуть зупиняти частіше.

Про це заявив на прес-конференції заступник начальника відділу безпеки руху ГУ НП у Черкаській області Олег Єргаков.

За його словами, лише 20 % випадків злочинів, пов’язаних із викраденням авто, вдалося розкрити.

– Під час місячника безпеки поліція буде здійснювати заходи по виявленню таких транспортних засобів, якими незаконно заволоділи, або які незаконно використовуються на території України. Якщо є орієнтування на певний транспортний засіб, яким незаконно заволоділи, то його можуть зупиняти для перевірки. В області існують списки транспортних засобів, якими заволоділи цього року. Таких більше двох сотень. Автомобілі ВАЗ – їх найбільше уганяють в області. На сьогодні 50 авто не розшукано, різних моделей. Іномарки – їх менше уганяють, ніж вітчизняного виробника і країн СНД, але їх теж багато, – розповів Єргаков.

загрузка...
Еще одна новость

Появились кадры с места ужасной аварии в Харькове. Видео

26.08.2016 г. в 01:17, hronika

В результате ДТП погибли два человека. Сегодня утром, 25 августа в Харькове, на Тракторах произошло смертельное дорожно-транспортное происшествие. Ролик с видео-регистратора опубликовал очевидец ДТП на канале Ютуб. Отмечается, что в результате аварии погибло двое людей.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине появились необычные остановки общественного транспорта

26.08.2016 г. в 01:17, avtoblog

Необычайно красивые остановки в виде зонтов появились на дорогах Одесской области. Об этом сообщает информационное агентство «Трасса Е-95». В данный момент уже функционируют две остановки, третья на подходе. Огромные навесы, выполненные в форме зонтов, несут не только эстетическую, но и практическую функцию. Ведь под ними можно спрятаться…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть