Що робити при втраті, крадіжці номерних знаків або техпаспорта?

26.08.2016 г. в 16:51, mmr

При втраті або розкраданні номерних знаків або техпаспорта на транспортний засіб необхідно звернутися в сервісні центри МВС України з такими документами.

На зареєстровані транспортні засоби в територіальних сервісних центрах видаються номерні знаки, що відповідають державному стандарту України: два номерні знаки – на автотранспорт, один – на мототранспорт, мопед, причіп і напівпричіп.

У разі заміни номерних знаків (крім випадків їх втрати або викрадення) проводиться перереєстрація транспортного засобу зі зміною свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта). При цьому попередньо видані номерні знаки вилучаються.

На заяві обов’язково ставиться відмітка про їх вилучення із зазначенням дати вилучення і підпису уповноваженої посадової особи. Вилучені номерні знаки оформляються як такі, що вже були в користуванні і при їх відповідності встановленим вимогам можуть видаватися для повторного використання або знищуватися.

Якщо номерні знаки викрадені або загублені, працівниками територіального сервісного центру проводиться перереєстрація транспорту після внесення відповідної інформації до бази даних. До матеріалів справи долучається пояснення власника (акт службового розслідування для юридичної особи) щодо їх втрати. Знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються в сервісні центри МВС.

У разі втрати свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу необхідно звернутися в територіальний сервісний центр МВС з транспортним засобом особисто або через уповноваженого представника, надавши документи, що посвідчують особу, підтверджують повноваження представника (для фізичних осіб – нотаріально засвідчене доручення). Порядок при перереєстрації транспортного засобу такий: його огляд, оплата послуг, друк заяви, оформлення документів на реєстрацію, отримання реєстраційних документів.

загрузка...
Еще одна новость

Как выглядит самое компактное парковочное место

26.08.2016 г. в 16:51, segodnya

Этот мужчина знает, как хранить под лестницей не только лыжи или ведро, но и целый автомобиль. Как хранить под лестницей не лыжи, ведро и летнюю резину, а целый автомобиль? Человек на видео знает точно, – пишет "Популярная Механика". Весь процесс занимает 2 минуты. Сначала нужно открыть гараж: это три щеколды. Затем вывести автомобильную стойку на колесах, очень осторожно заехать на нее и руками закатить обратно в гараж. Не забыть закрыть три щеколды. Вот и все! Никто даже не догадается, что у вас есть машина.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

10 поширених міфів про миття машин

26.08.2016 г. в 16:51, mmr

Деякі автомобілісти намагаються мити свої машини якомога рідше, вважаючи, що миття псує кузов, інші ж сідають тільки в чистий автомобіль, свято вірячи, що це впливає на швидкісні якості машини. У нашому огляді ми розвіємо 10 міфів про миття автомобілів, і, можливо, хтось радикально змінить свій підхід до цієї справи. Міф №1: Увага поліції Існує дуже популярний міф про те, що співробітники поліції звертають менше уваги на чисті автомобілі. Це не так. Втім, за брудний автомобіль в деяких країнах можна отримати штраф. Міф №2: Чи мити новий автомобіль Ще один міф автомобілістів говорить про те, що машину, що тільки що зійшла з конвеєра, не можна мити упродовж тижня. Це не так навіть тому, що після сходження з конвеєра машини не відразу потрапляють в салони і на ринки. Міф №3: Автомобі…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть