Як правильно подорожувати автостопом, щоб не потрапити в халепу

26.08.2016 г. в 17:30, volynpost

Автостоп – чудовий спосіб подорожей, особливо якщо фінанси обмежені.

Він непередбачуваний, трохи ризикований і часом навіть небезпечний, однак головним його плюсом є можливість вирватися з рутини.

Однак навіть у такому вільному способі пересування теж є свої правила.

Пристойний вигляд

Від того, як ви виглядаєте і позиціонуєте себе, залежить чи зупиниться водій. Водіям важко зрозуміти хто на узбіччі, особливо в нічний час. Найкраще вдягнути зручний, чистий і охайний одяг, придатний для різних погодніх умов. В такому випадку мандрівник має більше шансів на попутний транспорт. А для того, щоб вас помітили на дорозі, на одязі повинні бути яскраві елементи.

Маршрут поїздки

Краще заздалегідь спланувати маршрут. Ви можете придбати карту автомобільних доріг тієї місцевості, куди вирушаєте. Уважно вивчіть, які населені пункти будуть потрапляти на вашому шляху. Планування – дуже важлива річ для автостопу.

Спочатку – гроші

Коли сідаєте у машину, варто одразу домовитись, що проїзд буде безплатним. Якщо не попередити водія, то пізніше можуть виникнути неприємні ситуації.

Підтримувати розмову

Розмова з попутником – це хороший спосіб для водія розвіяти дорожню нудьгу і не заснути за кермом. Тому треба говорити, запитувати і розповідати, адже саме для цього вас і підбирають на дорозі.

Повага

Намагайтеся поводитися пристойно. Якщо ви будете дозволяти собі зайвого, до прикладу, вказувати водію чи без дозволу курити в авто, то вас можуть попросити покинути салон машини.

Правильно обирайте місцевість

Подорож слід починати за межами міста. Машину стопити краще на великих трасах, де було б зручно зупинитись водію. Потрібно пам’ятати, що в Європі не можна зупиняти машину на автобанах, а в Італії автостоп взагалі заборонений.

Толерантність

Не варто при розмові з водієм зачіпати теми політики, релігії чи грошей. Ви можете бути слухачем, але не вступати в суперечку. Деяким водіям необхідно, щоб їх вислухали.

Позитив

Автостоп – це не завжди просто, але всупереч всьому завжди залишатись в доброму гуморі. Жартуйте, підтримуйте розмову і живіть у хорошому настрої.

загрузка...
Еще одна новость

Що робити при втраті, крадіжці номерних знаків або техпаспорта?

26.08.2016 г. в 17:30, mmr

При втраті або розкраданні номерних знаків або техпаспорта на транспортний засіб необхідно звернутися в сервісні центри МВС України з такими документами. На зареєстровані транспортні засоби в територіальних сервісних центрах видаються номерні знаки, що відповідають державному стандарту України: два номерні знаки – на автотранспорт, один – на мототранспорт, мопед, причіп і напівпричіп. У разі заміни номерних знаків (крім випадків їх втрати або викрадення) проводиться перереєстрація транспортного засобу зі зміною свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорта). При цьому попередньо видані номерні знаки вилучаються. На заяві обов’язково ставиться відмітка про їх вилучення із зазначенням дати вилучення і підпису уповноваженої посадової особи. Вилучені номерні знаки оформляються як такі, що вже були в користуванні і при їх відповідності встановленим вимога…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как выглядит самое компактное парковочное место

26.08.2016 г. в 17:30, segodnya

Этот мужчина знает, как хранить под лестницей не только лыжи или ведро, но и целый автомобиль. Как хранить под лестницей не лыжи, ведро и летнюю резину, а целый автомобиль? Человек на видео знает точно, – пишет "Популярная Механика". Весь процесс занимает 2 минуты. Сначала нужно открыть гараж: это три щеколды. Затем вывести автомобильную стойку на колесах, очень осторожно заехать на нее и руками закатить обратно в гараж. Не забыть закрыть три щеколды. Вот и все! Никто даже не догадается, что у вас есть машина.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть