Яка швидкість автомобіля найбільш економить пальне

28.08.2016 г. в 09:35, mmr

Боротися за зниження витрат на паливо можна різними способами, зокрема їздити на “правильній” швидкості.

Агресивний стиль водіння може звести нанівець зусилля по економії палива. Звичайно, використовувати прийоми економного водіння в сучасному мегаполісі навряд чи вийде, але якщо дотримуватися основних правил, можна досягти заводських показників, зазначених у технічних характеристиках автомобіля.

Слід дотримуватися плавного, спокійного руху, без різких стартів зі світлофора і настільки ж різкого гальмування. Пам’ятайте, що кожен набір швидкості спалює в кілька разів більше палива, ніж рух із постійною швидкістю.

Не слід впадати і в іншу крайність – включати нейтраль при першому зручному випадку. Сучасний автомобіль самостійно припиняє подачу палива під час гальмування двигуном. Так що гальмувати передачами корисно не тільки для безпеки руху, але і в плані економії палива.

На довгій прямій і за містом слід користуватися круїз-контролем, який підтримує задану швидкість і дуже добре економить паливо. Перевищувати дозволену швидкість не має сенсу, якщо ви прагнете трохи заощадити. Після 100 км/ч витрата палива зростає в геометричній прогресії, а оптимальним швидкісним режимом вважаються 90 км/год.

Також вагому роль в економії грають шини, трансмісія, ходова, робота системи охолодження, масла та технічний стан двигуна, система живлення і запалювання.

загрузка...
Еще одна новость

10 причин, по которым патрульный может остановить транспортное средство,- разъяснение юристов

28.08.2016 г. в 09:35, 1kr

Юристы Правового центра «Гарант», разобравшись во всех нормативных тонкостях, подготовили для читателей портала «Первый Криворожский» материал о взаимодействии автомобилистов с патрульными на дороге. В прошлом 2015 году наше государство реформировало правоохранительный орган под названием Милиция в другой – Национальная Полиция. Различия в административной составляющей и подчинении внутри правоохранительной структуры мы разбирать не будем, а остановимся на общении водителей с представителями Национальной полиции на дороге. Начнем с того, когда патрульный может остановить транспортное средство. Список причин для остановки исчерпывающий – таких пунктов всего 10: Присутствует очевидная техническая неисправность транспортного средства; Отсутствие номерного знака, его неправильное размещение, закрытие посторонними предметами, или его невозможно прочитать с расстояния 20…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Иномарки по сниженным акцизам обрастают схемами и дорожают на глазах

28.08.2016 г. в 09:35, ukrrudprom

На налоговых льготах для украинских водителей уже вовсю пытаются заработать посредники и таможенники. Вступившие в силу с 1 августа сниженные акцизы на подержанные иномарки (напомним: в зависимости от объема двигателя, налог уменьшился в 7-20 раз) разочаровали одну половину водительского сообщества и воодушевили другую. И, как показывают первые результаты растаможки иномарок по новым правилам, разочарованных оказалось гораздо больше. Заминка на старте Глава ГФС Роман Насиров заявил, что, по итогам двух недель августа оформлено до 600 “льготных” машин. “То есть, как видно, ажиотажа не случилось. Украинцы не поехали массово за дешевыми иномарками в Европу. Ввоз подержанных авто даже сократился. Если нынешняя динамика сохранится, то ежемесячные поставки не превысят 1200 авто, а это чуть более 13 тыс. шт. в год. Для сравнения: …

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Людей «розводять» на авто з Криму. У Вінниці при реєстрації виявили проблемний Мерседес

28.08.2016 г. в 09:35, vinnitsa

У Вінниці 20 серпня виявили автомобіль з «перевареним» кузовом, який купили за дорученням і намагались зареєструвати у Вінниці. Про це повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Вінницькій області. 20 серпня, мешканець м. Донецьк звернувся в до територіального сервісного центру МВС в м. Вінниця з метою перереєструвати автомобіль MERCEDEC-BENZ A 170 на іншого власника. Експертною службою - під час дослідження в місцях кріплення номерної деталі було виявлено кустарні зварні шви, що не відповідають заводському приєднанню до основних частин кузова автомобіля, а також відсутність дублюючої наклейки з ідентифікаційним номером кузова. Зі слів власника автомобіля даний транспортний засіб він придбав по Довіреності в АР Крим. По даному факту слідчо-оперативною групою, ця подія задокументована,…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть