У б/у авто дуже багато сюрпризів - експерти

28.08.2016 г. в 10:38, businessua

З серпня поточного року українські автомобілісти можуть купити підтриману іномарку за менші гроші, однак така покупка обернеться додатковими витратами на ремонт.

Експерти застерігають від необдуманих покупок і кажуть, що деякий транспорт можна сміливо викидати на смітник. Приміром, багато сюрпризів чекає на тих, хто купує авто, пригнані з Голландії. У більшості машин зазвичай спостерігається серйозна корозія кузова, оскільки країна вважається морською, і в портових містах авто використовують в комерційних цілях, і вони швидко зношуються. А ось німецькі автомобілі експерти називають одними з найкращих, і на ремонт не доведеться витрачатися, навіть, якщо у машини великий пробіг.

Італійські авто, як і голландські, ненадійні, і більшість з них встигли побувати в ДТП через велику завантаженість на дорогах. Авто з Франції – дешеві, але у них були проблеми з кузовом і пошкодження бампера.

загрузка...
Еще одна новость

Яка швидкість автомобіля найбільш економить пальне

28.08.2016 г. в 10:38, mmr

Боротися за зниження витрат на паливо можна різними способами, зокрема їздити на “правильній” швидкості. Агресивний стиль водіння може звести нанівець зусилля по економії палива. Звичайно, використовувати прийоми економного водіння в сучасному мегаполісі навряд чи вийде, але якщо дотримуватися основних правил, можна досягти заводських показників,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

10 причин, по которым патрульный может остановить транспортное средство,- разъяснение юристов

28.08.2016 г. в 10:38, 1kr

Юристы Правового центра «Гарант», разобравшись во всех нормативных тонкостях, подготовили для читателей портала «Первый Криворожский» материал о взаимодействии автомобилистов с патрульными на дороге. В прошлом 2015 году наше государство реформировало правоохранительный орган под названием Милиция в другой – Национальная Полиция. Различия в административной…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть