Майже місяць українці можуть ввозити з-за кордону автомобілі за зниженою акцизною ставкою

29.08.2016 г. в 12:36, misto-tv

Майже місяць українці можуть ввозити з-за кордону автомобілі за зниженою акцизною ставкою. Це стосується машин, випущених не пізніше 1 січня 2010 року. На купівлі такої автівки, стверджують на митниці, можна зекономити до 75 тисяч гривень. Чи складно оформити іноземну покупку, дізнавалися мої колеги.

З 1 серпня набув чинності закон щодо купівлі за кордоном вживаних автомобілів. На Полтавській митниці розповідають: під дію закону підпадають іномарки, виготовлені з 1 січня 2010 року.

Ігор Безрук, начальник відділу митного оформлення №1 митного поста «Лтава» Полтавської митниці ДФС

Машина не повинна бути старшою 2010 року. Не підпадають під дію цього закону транспортні засоби, які виготовлені в країні-агресорі та ввозяться з країни-агресора, або з тимчасово окупованої території/

Аби оформити придбаний автомобіль, необхідно йти до Сервісного центру МВС. Тут пояснюють: при оформленні таких автомобілів суттєво нічого не змінилося. Потрібно надати стандартні документи: паспорт, код, вантажну митну декларацію, митне посвідчення, сертифікат відповідності, іноземне свідоцтво про реєстрацію авто з відміткою про зняття з обліку, документ, що підтверджує факт купівлі авто. Останні два документи необхідно надати в перекладі. Плюс транспортний засіб обов'язково треба подати для технічного огляду.

Вікторія Трощак, спеціаліст сектору персоналу та зв'язків з громадськістю Сервісного центру МВС у Полт.обл.

По закінченню реєстрації транспортного засобу адміністратор вносить у графу «особливі відмітки» позначку про заборону відчуження майна протягом одного року з дня реєстрації/

Якщо цього не дотриматися, доведеться сплатити акцизний податок за раніше діючими ставками, а це – декілька тисяч євро. Якщо ж ви виконаєте всі умови, можна зекономити до 75 тисяч гривень.

За новими акцизними ставками, для розмитнення автомобіля з двигуном 1 літр треба буде сплатити 63 євро замість 1761 євро. За розмитнення автомобіля з двигуном 1,5 літри – 90 євро замість 3 тисяч. Для машини об'ємом двигуна 2 літри – 534 євро замість 4882. На потужніші автівки здешевлення буде, але не таке значне.

Ігор Безрук, начальник відділу митного оформлення №1 митного поста «Лтава» Полтавської митниці ДФС

Якщо на ці машини десь у 20-30 разів, то на транспортні засоби з дизельним двигуном більше 2,5 літрів і бензинових – більше 3-х тисяч сантиметрів кубічних, то він знизився десь у 2-2,5 рази.

В Сервісному центрі розповідають: на Полтавщині вже зареєстрували 7 автомобілів, привезених з-за кордону, які підпадають під дію нового закону.

Вікторія Трощак, спеціаліст сектору персоналу та зв'язків з громадськістю Сервісного центру МВС у Полт.обл.

В Полтавській області зареєстровано три автомобілі у Полтаві, два – у Миргороді, по одному – у Кременчуці та Кобеляках.

Купити дешевше вживану іномарку можна буде тільки для власного користування, а не на продаж, оскільки дозволяється придбавати лише одну машину на рік.

загрузка...
Еще одна новость

Хохма дня: дама за рулем "Мерседеса" умудрилась на тест-драйве разбить пять машин

29.08.2016 г. в 12:36, mainfun

Тест-драйв внедорожника Mercedes-Benz GLE, за рулем которого сидела женщина, продлился всего минуту, но и этого оказалось достаточным, чтобы разбить новый автомобиль и повредить пять других машин. Инцидент произошел 19 августа в американском городе Арлингтон, в результате происшествия никто серьезно не пострадал. Участвовавшая в тест-драйве машина стоила 60 000 долларов, во сколько обойдется восстановление других автомобилей не известно.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Названы самые медлительные автостраховщики

29.08.2016 г. в 12:36, delo

Убытки клиентам во втором квартале 2016 года дольше всех возмещали Украинская охранно-страховая компания, страховые компании "АСКА", "Оранта" и Украинская транспортная страховая компания. Во втором квартале 2016 года автостраховщики компенсировали своим клиентам убытки от повреждения имущества в среднем в течение 154 дней. Об этом сообщает Моторное (транспортное) страховое бюро Украины (МТСБУ). Бюро оценивало показатели деятельности 56 автостраховщиков, которые являются его членами. Список аутсайдеров по срокам возмещения убытков клиентам во втором квартале 2016 года возглавила "Украинская охранно-страховая компания". Компания в среднем осуществляла выплаты клиентам в течение 516 дней после даты ДТП. Страховая компания "АСКА" в среднем компенсировала убытки клиентов в течение 515 дней после ДТП. Третью…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть