Майже місяць українці можуть ввозити з-за кордону автомобілі за зниженою акцизною ставкою

29.08.2016 г. в 12:36, misto-tv

Майже місяць українці можуть ввозити з-за кордону автомобілі за зниженою акцизною ставкою. Це стосується машин, випущених не пізніше 1 січня 2010 року. На купівлі такої автівки, стверджують на митниці, можна зекономити до 75 тисяч гривень. Чи складно оформити іноземну покупку, дізнавалися мої колеги.

З 1 серпня набув чинності закон щодо купівлі за кордоном вживаних автомобілів. На Полтавській митниці розповідають: під дію закону підпадають іномарки, виготовлені з 1 січня 2010 року.

Ігор Безрук, начальник відділу митного оформлення №1 митного поста «Лтава» Полтавської митниці ДФС

Машина не повинна бути старшою 2010 року. Не підпадають під дію цього закону транспортні засоби, які виготовлені в країні-агресорі та ввозяться з країни-агресора, або з тимчасово окупованої території/

Аби оформити придбаний автомобіль, необхідно йти до Сервісного центру МВС. Тут пояснюють: при оформленні таких автомобілів суттєво нічого не змінилося. Потрібно надати стандартні документи: паспорт, код, вантажну митну декларацію, митне посвідчення, сертифікат відповідності, іноземне свідоцтво про реєстрацію авто з відміткою про зняття з обліку, документ, що підтверджує факт купівлі авто. Останні два документи необхідно надати в перекладі. Плюс транспортний засіб обов'язково треба подати для технічного огляду.

Вікторія Трощак, спеціаліст сектору персоналу та зв'язків з громадськістю Сервісного центру МВС у Полт.обл.

По закінченню реєстрації транспортного засобу адміністратор вносить у графу «особливі відмітки» позначку про заборону відчуження майна протягом одного року з дня реєстрації/

Якщо цього не дотриматися, доведеться сплатити акцизний податок за раніше діючими ставками, а це – декілька тисяч євро. Якщо ж ви виконаєте всі умови, можна зекономити до 75 тисяч гривень.

За новими акцизними ставками, для розмитнення автомобіля з двигуном 1 літр треба буде сплатити 63 євро замість 1761 євро. За розмитнення автомобіля з двигуном 1,5 літри – 90 євро замість 3 тисяч. Для машини об'ємом двигуна 2 літри – 534 євро замість 4882. На потужніші автівки здешевлення буде, але не таке значне.

Ігор Безрук, начальник відділу митного оформлення №1 митного поста «Лтава» Полтавської митниці ДФС

Якщо на ці машини десь у 20-30 разів, то на транспортні засоби з дизельним двигуном більше 2,5 літрів і бензинових – більше 3-х тисяч сантиметрів кубічних, то він знизився десь у 2-2,5 рази.

В Сервісному центрі розповідають: на Полтавщині вже зареєстрували 7 автомобілів, привезених з-за кордону, які підпадають під дію нового закону.

Вікторія Трощак, спеціаліст сектору персоналу та зв'язків з громадськістю Сервісного центру МВС у Полт.обл.

В Полтавській області зареєстровано три автомобілі у Полтаві, два – у Миргороді, по одному – у Кременчуці та Кобеляках.

Купити дешевше вживану іномарку можна буде тільки для власного користування, а не на продаж, оскільки дозволяється придбавати лише одну машину на рік.

загрузка...
Еще одна новость

Хохма дня: дама за рулем "Мерседеса" умудрилась на тест-драйве разбить пять машин

29.08.2016 г. в 12:36, mainfun

Тест-драйв внедорожника Mercedes-Benz GLE, за рулем которого сидела женщина, продлился всего минуту, но и этого оказалось достаточным, чтобы разбить новый автомобиль и повредить пять других машин. Инцидент произошел 19 августа в американском городе Арлингтон, в результате происшествия никто серьезно не пострадал. Участвовавшая в тест-драйве машина…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Названы самые медлительные автостраховщики

29.08.2016 г. в 12:36, delo

Убытки клиентам во втором квартале 2016 года дольше всех возмещали Украинская охранно-страховая компания, страховые компании "АСКА", "Оранта" и Украинская транспортная страховая компания. Во втором квартале 2016 года автостраховщики компенсировали своим клиентам убытки от повреждения имущества в среднем в течение 154 дней. Об этом сообщает…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть