Будьте в курсі: як змінилися штрафи за п'яне водіння

30.08.2016 г. в 18:11, bigmir

7 липня Верховна Рада радикально збільшила штрафи за керування авто у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння або під впливом медичних препаратів.

Тепер, якщо водія вперше зловлять нетверезим за кермом, штраф складе 10200 гривень. Також його позбавлять водійських прав терміном на рік.

Якщо водія спіймають вдруге впродовж двох років, штраф складе 20400 гривень, без прав він залишиться на три роки. Якщо водій не виправиться, і третій раз сяде за кермо п’яним протягом 5 років – отримає 40800 гривень штрафу і 10 років без прав.

Експерти вважають, що нововведення дозволить знизити число аварій в країні приблизно на десять відсотків.

“Те, що закон прийнятий, це добре, але це півсправи. Тепер повинна бути чітка система контролю поліцією, як за кордоном. Щоб водій, розмірковуючи про те, чи сісти за кермо у нетверезому стані, розумів всю невідворотність покарання“, – розповів президент Асоціації безпеки дорожнього руху Михайло Берлін.

За його словами, світовий досвід показує, що після запровадження штрафів кількість ДТП зменшується на 10-15%. Але враховуючи ситуацію на дорогах України і число тяжких аварій, які відбуваються через водіння в нетверезому стані, можна очікувати набагато кращих результатів, додав Берлін.

загрузка...
Еще одна новость

Самые строгие наказания за лихачество

30.08.2016 г. в 18:11, bestspeed

Как борются с лихачами в разных странах мира. В законодательствах многих стран Европы, а также большинства штатов Северной Америки, в Австралии и Японии опасную езду квалифицируют по нескольким категориям, от которых, в том числе, зависит степень виновности нарушителя и, соответственно, наказание. Есть такое понятие, как "неосторожное вождение"…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Соцсети высмеивают машину "служанки" Президента

30.08.2016 г. в 18:11, o-doroge.com

В центре очередного конфуза - авто "уборщицы" телеканала, принадлежащего действующему Президенту - Петру Порошенко. На парковке был замечен премиальный Lexus с госномером "MEDIA".

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть