Зупиняти автомобіль на вимогу патруля тепер небезпечно

31.08.2016 г. в 07:36, automotoclub

Усім автомобілістам, що виконують вимогу патруля про зупинку автомобіля слід бути досить пильними. Неправдиві поліцейські самовільно зупиняють автомобілі, перевіряють водійські документи, оформляють ДТП і навіть перекривають дороги. Ураїнські автомобілісти часто стали помічати таких псевдокопів.

В Запорізькій області «несправжній поліцейський» навіть працював разом... з екіпажем діючих співробітників патрульної поліції. Форму рядженого було важко відрізнити від справжньої: погони (правда, без зірочок і нашивок), герб МВС на кепці, жетон на грудях і нашивки з боків плечей. Щоправда, уважно придивившись, можна помітити, що нашивки і жетон належать добровільній дружині «Радар».

При цьому діючі співробітники патрульної поліції не змогли виразно пояснити присутність дружинника, а тому назвали його... «свідком, який допомагає їм під час конфліктних і спірних ситуацій». До речі, лжекоп показав корочку, схожу на дане посвідчення співробітника поліції.

Автор відеозапису написав заяву в поліцію за фактом незаконного використання форменого одягу правоохоронців.

загрузка...
Еще одна новость

Удобно ли парковаться на зебре? Опыт киевлянина

31.08.2016 г. в 07:36, o-doroge.com

В Шевченковском районе столицы водитель Chevrolet припарковался прямо посередине пешеходного перехода на углу улиц Золотоворотская и Ярославов Вал. Об этом сообщил пользователь Facebook Владимир Касьяненко. Он опубликовал фото и прокомментировал: Хорошее место для парковки. Полиция не реагирует на парковку на пешеходной зебре, стране деньги со штрафов не нужны.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Герои парковки: три "автохама" собрались вместе

31.08.2016 г. в 07:36, avtoblog

Фотографии нарушителей парковки прислал наш постоянный читатель. Один из наших постоянных читателей прислал фотографии нарушителей парковки. Все три автомобиля были оставлены в столице на проспекте Науки, возле дома 54. Читатель настойчиво просил опубликовать сделанные им снимки, по всей видимости это уже не первый случай нарушения правил парковки и можно предположить, что у человека уже так сказать "накипело". Особенно стоит учесть тот факт, что все три снимка были сделаны в один день - 21 августа.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть