Зупиняти автомобіль на вимогу патруля тепер небезпечно

31.08.2016 г. в 07:36, automotoclub

Усім автомобілістам, що виконують вимогу патруля про зупинку автомобіля слід бути досить пильними. Неправдиві поліцейські самовільно зупиняють автомобілі, перевіряють водійські документи, оформляють ДТП і навіть перекривають дороги. Ураїнські автомобілісти часто стали помічати таких псевдокопів.

В Запорізькій області «несправжній поліцейський» навіть працював разом... з екіпажем діючих співробітників патрульної поліції. Форму рядженого було важко відрізнити від справжньої: погони (правда, без зірочок і нашивок), герб МВС на кепці, жетон на грудях і нашивки з боків плечей. Щоправда, уважно придивившись, можна помітити, що нашивки і жетон належать добровільній дружині «Радар».

При цьому діючі співробітники патрульної поліції не змогли виразно пояснити присутність дружинника, а тому назвали його... «свідком, який допомагає їм під час конфліктних і спірних ситуацій». До речі, лжекоп показав корочку, схожу на дане посвідчення співробітника поліції.

Автор відеозапису написав заяву в поліцію за фактом незаконного використання форменого одягу правоохоронців.

загрузка...
Еще одна новость

Удобно ли парковаться на зебре? Опыт киевлянина

31.08.2016 г. в 07:36, o-doroge.com

В Шевченковском районе столицы водитель Chevrolet припарковался прямо посередине пешеходного перехода на углу улиц Золотоворотская и Ярославов Вал. Об этом сообщил пользователь Facebook Владимир Касьяненко. Он опубликовал фото и прокомментировал: Хорошее место для парковки. Полиция не реагирует на парковку на пешеходной зебре, стране деньги…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Герои парковки: три "автохама" собрались вместе

31.08.2016 г. в 07:36, avtoblog

Фотографии нарушителей парковки прислал наш постоянный читатель. Один из наших постоянных читателей прислал фотографии нарушителей парковки. Все три автомобиля были оставлены в столице на проспекте Науки, возле дома 54. Читатель настойчиво просил опубликовать сделанные им снимки, по всей видимости это уже не первый случай нарушения правил парковки…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть