Закон, який ускладнить життя водіям

03.09.2016 г. в 20:32, o-doroge.com

Українським водіям новий законопроект №4683 несе в собі багато змін.

Як виявилося, крім повернення техогляду і нових правил встановлення ГБО в законопроекті Кабміну №4683 є ще чимало цікавих нововведень, які навряд чи полегшать життя автомобілістам, повідомляє AutoMotoClub.info.

Кабмін має намір раз і назавжди припинити суперечки про зимову та літню гуми. А також – про всесезонні шини. І поставити поза законом шиповані. Зокрема, в законопроекті №4683 прописано, що для їзди по дорогах з твердим покриттям не допускаються транспортні засоби з шипованими і пневматичними шинами. Виняток складають маршрути, заздалегідь визначені органами місцевого самоврядування з урахуванням дорожньо-кліматичних умов, при яких безпека дорожнього руху неможливо забезпечити з використанням інших засобів протиковзання.

Пропонується офіційно дозволити експлуатацію стертих зимових шин до повного використання їх ресурсу влітку. За умови відсутності шипів і залишкової висоти протектора не більше 3 мм А ось взимку, за законопроектом №4683, літні шини використовувати взимку заборонено. Взимку тепер припустимо їздити тільки на зимових або всесезонних. Причому, заміну шин треба проводити не пізніше, ніж за 20 днів після закінчення сезону. (Які сезони вважає Кабмін – в законі не зазначено).

загрузка...
Еще одна новость

На границе Украины застряли сотни автомобилей

03.09.2016 г. в 20:32, segodnya

Очереди наблюдаются в девяти пунктах пропуска. Около 650 автомобилей стоят в очередях в пунктах пропуска на границе Украины и Польши по состоянию на 8.00 субботы, сообщает пресс-служба Западного регионального управления Госпогранслужбы Украины. В пунктах пропуска "Ягодин авто" и "Угрынив" находится по 150 автомобилей, "Шегини" – 110, "Рава-Русская"…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Рассекречен интерьер внедорожника Geely L

03.09.2016 г. в 20:32, autodriving

На некоторых китайских сайтах недавно были опубликованы фотографии перспективного внедорожника Geely L, которые создавали на основе платформы CMA. И, по сути, эта модель станет родоначальником новой марки L, которую можно назвать совместным проектом концернов Geely и Volvo. Причем производить т.н. L-моделей будут на совместном предприятии Shanghai…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть