Вживаним автомобілям в Україні не місце

04.09.2016 г. в 08:59, mmr

Не зважаючи на митні нововведення, українці таки надають перевагу новим автомобілям.

Згідно з попередніми даними, в серпні ринок нових автомобілів знову зріс. І це незважаючи на початок дії закону про зниження акцизів на ввезення вживаних легковиків, повідомляє AutoMotoClub.info.

Можливість ввезення свіжих уживаних автомобілів з країн Європи за зниженими акцизами, відпускний період, спад ділової активності – всі ці чинники не вплинули на зростання ринку нових автомобілів в Україні. Лише за серпень 2016 року українці купили 5624 нові легкові автомобілі, повідомляє AUTO-Consulting.

Це на 58% більше, ніж рік тому. Лідер ринку змінився. Якщо в липні завдяки величезному продажу моделі Jetta найбільше було продано Volkswagen, то в серпні перше місце відвоювала собі Toyota. Ця марка, що охоплює 12% всіх продажів.

Toyota стала лідером українського авторинку в серпні 2016 року. На другій позиції – Renault із показником 9,9%. А ось на третє місце стрімко вирвався Ford, завдяки великому постачанню автомобілів для медичних закладів. Спад було зафіксовано в мережі VW, через що німецький бренд опустився на 4 місце на ринку. А Kia, Hyundai і ЗАЗ додали в обсягах продажу. Але справжній прорив здійснили дилери Mazda. Японський бренд зумів піднятися одразу на 4 позиції і знову увійти до ТОП-10 найпопулярніших брендів.

загрузка...
Еще одна новость

Кабмин подготовил приятный сюрприз украинским автомобилистам

04.09.2016 г. в 08:59, charter97

Кабинет министров Украины выделит в государственном бюджете на 2017 год от 30 до 40 миллиардов гривен на ремонт и строительство автомобильных дорог. Об этом сообщил в Twitter премьер-министр Владимир Гройсман. «30-40 млрд грн в бюджете-2017 планируем заложить на дороги», - написал глава правительства.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автобус будущего тестируют в Арабских Эмиратах (Видео)

04.09.2016 г. в 08:59, telegraf

Автобус без водителя уже несколько месяцев курсирует по столице ОАЭ. Его по заказу изготовили во Франции. Беспилотник рассчитан только на десять пассажиров и может развивать скорость до 20 километров в час. Специальные датчики позволяют автобусу заметить любой объект на расстоянии сорока метров. Если, например, на дорогу выбежит пешеход, автобус…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть