В Україну зайде конкурент Uber

04.09.2016 г. в 14:57, mmr

В Україні може запрацювати ще одна компанія, що надає послуги з виклику таксі. Про це на своїй сторінці у Facebook написала президент Української асоціації венчурного капіталу і прямих інвестицій Яніка Мерило.

За її словами, рівень послуг для українців буде лише покращуватись, якщо в державі існуватиме позитивна конкуренція.

«Зі мною зв’язався вже вкотре один із відомих конкурентів UBER. Taxify почав навчання таксистів у Києві, шукають місцевого керівника для Днiпра та Львова, щоби швидко стартувати», – зазначила Мерило.

Стартап Taxify був створений у 2013 році в Естонії. Зараз компанія просуває однойменний сервіс виклику таксі, який працює в 10 країнах: Чехії, Естонії, Фінляндії, Грузії, Латвії, Литві, Сербії, Нідерландах і Мексиці. Також відомо про плани компанії щодо виходу на нові ринки.

Раніше Taxify отримав 1,5 млн. євро фінансування від міжнародних інвесторів, серед них – Skype, Pipedrive, Adcash, Rubylight, ТМТ Investments та інші.

Мобільний додаток Taxify доступний у версіях для Android та iOS. Клієнти сервісу можуть обирати автомобіль залежно від часу прибуття, ціни та рівня обслуговування. З інших переваг сервісу – можливість відстеження часу прибуття автомобіля на карті в режимі реального часу, а також оплата за допомогою прив’язаної до сервісу банківської карти.

загрузка...
Еще одна новость

Як пішоходи провчили нахабу-водія (Відео)

04.09.2016 г. в 14:57, mmr

У Нововолинську люди власноруч зупиняли автомобілі, які намагалися проїхати вулицею, по якій заборонений рух транспорту. На День шахтаря у Нововолинську активні громадяни міста заблокували автомобілі водіїв, які порушили ПДР, виїхавши на ділянку дороги, де рух заборонено, – пише БУГ. Під час святкування Дня шахтаря на проспекті Дружби, де заборонено…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Создан первый в мире боевой бульдозер

04.09.2016 г. в 14:57, profidom

Caterpillar – очень известная фирма по производству строительной техники высокого класса. И, вот, компания создала первый в мире боевой бульдозер под романтичным названием Doobi, что на иврите означает «Плюшевый мишка». Это огромное бронированное чудовище, в котором конструкторы свели воедино все наработки и достоинства его собратьев, созданных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть