Журналісти показали, як українцям можна кататися на авто з іноземними номерами цілий рік

06.09.2016 г. в 08:56, mgir

Журналісти телепередачі Абзац Анна Селєзньова та Віталій Глагола вирішили відкрити завісу над питанням - як українці катаються на автівках з іноземними номерами.

Як виявилось, українці використовують одну схему, а точніше пробіл у законодавстві, який дозволяє їздити по країні на авто з іноземними номерами цілий рік.

Інше питання чому саме на іноземних номерах? Та тому, що вони за кордоном удвічі дешевші! Що за схема, і які вражаючі ціни на авто, наприклад, у Словаччині, дивіться у сюжеті:

загрузка...
Еще одна новость

Украинских водителей обяжут покупать российскую страховку

06.09.2016 г. в 08:56, hyser

Законопроект, который закрепляет право таможенных органов не пропускать машины с иностранными номерами через границу, если их водитель не имеет страховки подготовили в Минфине. Об этом сообщают крымские СМИ. Сейчас по закону об ОСАГО иностранец обязан оформить либо российский полис, либо его аналог — международную страховку «Зелёная карта» (её выдают…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Кілька лайфхаків, як можна використати запчастини автомобіля (відео)

06.09.2016 г. в 08:56, bdzhola

Не варто відправляти автомобіль на смітник, якщо роки вже беруть своє або сталася серйозна ДТП... Можна використовувати запчастини в інтер'єрі і подарувати машині друге життя, більш спокійне і комфортне.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть