Машина часу своїми руками. Найстрашніша репліка Delorean

07.09.2016 г. в 19:54, autocentre

Delorean DMC-12 досі не дає спокою шанувальним фільму «Назад в майбутнє». Адже у багатьох вона асоціюється з машиною часу.

Від Алексей Черняк-Самойленко - 1 годину назад 0 978 Поділитися Поділитися Ви можете також прочитати цей матеріал російською мовою Сьогодні у світі існує велика кількість реплік і копій Delorean, створених за образом і подобою автомобільного героя кінострічки. Одні з них зроблені на базі оригінальних DMC 12 і зовні дуже схожі на «машину часу», інші більше нагадують автомобілі з фільмів жахів.

Як стверджує власник цього Saab 9-3, він витратив кілька місяців і незліченну кількість грошей на створення «кіношного» образу.

Крім аудіосистеми з сабвуферами і пристроїв для подорожей у часі, в автомобілі є дим-машина, перемикачі і всілякі конденсатори. А підсвічувань стільки, що салон можна використовувати як теплицю для вирощування овочів.

Вночі саморобна машина часу нагадує дискоклуб на колесах. Причому, як зовні, так і всередині. Хоча і в світлий час доби якщо поглянути на це авто, можна поперхнутися.

Мабуть, це найстрашніша машина часу, зроблена своїми руками. Так що не назад в майбутнє, а краще вперед у минуле… Але якщо подобається, машину можна придбати – у Британії за неї просять лише 1000 фунтів.

загрузка...
Еще одна новость

Под Одессой будут светиться дороги

07.09.2016 г. в 19:54, volnorez

Мэрия г.Белгород-Днестровский Одесской области обещает в течение двух-трех недель привести в надлежащий вид места пешеходных переходов во всех районах города. Отсутствие разметки на перекрестках и возле учебных и дошкольных заведений города вызывало массу критики в адрес мэрии. Горожане опасаются за безопасность своих детей при переходе проезжей…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как самому легко выявить дефект стоек стабилизатора на авто?

07.09.2016 г. в 19:54, autopilot

Как оценить состояние стоек стабилизатора передней подвески — одного из самых проблемных узлов автомобиля — без применения какого-либо инструмента? Сделать это несложно самому. Вот так, как на видео продемонстрирует эксперт. Небольшое уточнение.Так можно диагностировать стойки стабилизатора, которые представляют из себя шарниро-пальцевую конструкцию.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть