Інформацію для водіїв щодо оплати нових податків

09.09.2016 г. в 08:12, automotoclub

Нагадаємо водіям України деякі положення щодо сплати податків за автомобілі.

З першого січня 2016 року власники дорогих автомобілів в Україні повинні платити додатковий транспортний податок згідно з законом "Про внесення змін до Податкового кодексу".

Під оподаткування потрапляють автомобілі з об'ємом двигуна 3 літри і більше, молодші п'яти років. Розмір податку в даний час складає 25 тис. гривень. Платити мають фізичні і юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти України. Як сплатити податок на автомобіль, щоб уникнути нарахування пені і штрафів?

Платежі повинні проводитися не пізніше ніж через шістдесят днів з моменту отримання права власності. Юридичним особам розрахунок потрібно виконувати самостійно, у них є можливість зробити помісячну розбивку платежів. Фізичним особам податкове повідомлення приходить автоматично і складається органами державної податкової інспекції, оплата здійснюється протягом 60 днів. Вартість автомобіля розраховується за затвердженою Кабінетом Міністрів методології з урахуванням року випуску, марки, об'єму і типу двигуна. Враховуються всі транспортні засоби, ціна яких перевищує 750 мінімальних зарплат.

У разі порушення строків платежів нараховується пеня у розмірі 120% річних облікової ставки НБУ (в даний час це складає 36% за один рік прострочення) штраф 10% суми за перші 30 днів затримки і 20% за наступні. У річному обчисленні сума штрафу та пені за рік на сьогоднішній день становить 9000 грн.

загрузка...
Еще одна новость

Автолюбители Крыма получили неприятный сюрприз

09.09.2016 г. в 08:12, o-doroge

В Крыму возникли проблемы с получением водительских прав российского образца по новым правилам. Ученики нескольких симферопольских автошкол по разным причинам не могут сдать экзамены на получение водительских прав в ГИБДД. Люди почти четыре месяца готовились, прошли теоретическое и практическое обучение, сдали теорию. Придя на автодром для сдачи первого этапа практического вождения узнали, что экзамена не будет потому что некоторые элементы разметки на автодроме не соответствуют нормативам. Но ведь разметка на них была нанесена в соответствии с новыми нормативами. Такая ситуация возникла сразу в нескольких автодромах Крыма.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Bosch разработал двигатель на воде

09.09.2016 г. в 08:12, yandex.ru

В обычных двигателях вода означает потоп, но если двигатель будет действовать определенным образом, закачка воды в него дает ряд преимуществ. Система WaterBoost компании Bosch использует инжекторы, чтобы перекачать дистиллированную воду в двигатель, ведущий к камере сгорания. Когда вода попадает в двигатель таким образом, она помогает охладить камеру сгорания. Это уменьшает вероятность детонации и позволяет двигателю работать при более высокой степени сжатия, повышая эффективность. В компании Bosch утверждают, что использование воды поможет снизить расход топлива на 13%. При этом запасы воды в баке очень легко пополнять. BMW использует WaterBoost в спортивном авто M4 GTS. Также такую технологию используют в военных авиационных двигателях. Сокращение потребления топлива – одна из ведущих тенденц…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть