Інформацію для водіїв щодо оплати нових податків

09.09.2016 г. в 08:12, automotoclub

Нагадаємо водіям України деякі положення щодо сплати податків за автомобілі.

З першого січня 2016 року власники дорогих автомобілів в Україні повинні платити додатковий транспортний податок згідно з законом "Про внесення змін до Податкового кодексу".

Під оподаткування потрапляють автомобілі з об'ємом двигуна 3 літри і більше, молодші п'яти років. Розмір податку в даний час складає 25 тис. гривень. Платити мають фізичні і юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти України. Як сплатити податок на автомобіль, щоб уникнути нарахування пені і штрафів?

Платежі повинні проводитися не пізніше ніж через шістдесят днів з моменту отримання права власності. Юридичним особам розрахунок потрібно виконувати самостійно, у них є можливість зробити помісячну розбивку платежів. Фізичним особам податкове повідомлення приходить автоматично і складається органами державної податкової інспекції, оплата здійснюється протягом 60 днів. Вартість автомобіля розраховується за затвердженою Кабінетом Міністрів методології з урахуванням року випуску, марки, об'єму і типу двигуна. Враховуються всі транспортні засоби, ціна яких перевищує 750 мінімальних зарплат.

У разі порушення строків платежів нараховується пеня у розмірі 120% річних облікової ставки НБУ (в даний час це складає 36% за один рік прострочення) штраф 10% суми за перші 30 днів затримки і 20% за наступні. У річному обчисленні сума штрафу та пені за рік на сьогоднішній день становить 9000 грн.

загрузка...
Еще одна новость

Автолюбители Крыма получили неприятный сюрприз

09.09.2016 г. в 08:12, o-doroge

В Крыму возникли проблемы с получением водительских прав российского образца по новым правилам. Ученики нескольких симферопольских автошкол по разным причинам не могут сдать экзамены на получение водительских прав в ГИБДД. Люди почти четыре месяца готовились, прошли теоретическое и практическое обучение, сдали теорию. Придя на автодром для сдачи…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Bosch разработал двигатель на воде

09.09.2016 г. в 08:12, yandex.ru

В обычных двигателях вода означает потоп, но если двигатель будет действовать определенным образом, закачка воды в него дает ряд преимуществ. Система WaterBoost компании Bosch использует инжекторы, чтобы перекачать дистиллированную воду в двигатель, ведущий к камере сгорания. Когда вода попадает в двигатель таким образом, она помогает охладить камеру…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть