Водіїв чекає неприємний сюрприз

09.09.2016 г. в 08:54, mmr

Набула чинності постанова КМУ № 94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки”, яким визначена процедура оцінки відповідності для дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів.

Цим документом фактично дається старт автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Таке нововведення передбачає, що розгляд справ про оскарження так званих “листів щастя” знову ляже на плечі загальних судів.

За словами Василя Бородія, голови Подільського районного суду р. Києва, суд готовий до нової категорії справ. Тим не менш, він нагадав, що в більшості загальних судів сьогодні у половини суддів немає повноважень на здійснення правосуддя.

“Сьогодні збільшилася кількість категорій справ, а якість кримінальних справ переданих на судовий розгляд істотно знизилося. Додасться нова категорія — будемо розглядати, але коли?

Сьогодні судді змушені призначати справи на січень наступного року, незважаючи на те, що ми відмовилися від нарад і обідньої перерви, а деякі судді змушені призначати слухання з 8:00 до 9:00. Залишається тільки вечірній час після 18:00. Тим не менш, виникає великий ризик, що суддів можуть притягувати до відповідальності за слухання справ позаурочний час. Проблема є, але ми готові до всього”, — розповів Бородій для “Юридичної практики”.

загрузка...
Еще одна новость

Інформацію для водіїв щодо оплати нових податків

09.09.2016 г. в 08:54, automotoclub

Нагадаємо водіям України деякі положення щодо сплати податків за автомобілі. З першого січня 2016 року власники дорогих автомобілів в Україні повинні платити додатковий транспортний податок згідно з законом "Про внесення змін до Податкового кодексу". Під оподаткування потрапляють автомобілі з об'ємом двигуна 3 літри і більше, молодші п'яти років. Розмір податку в даний час складає 25 тис. гривень. Платити мають фізичні і юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти України. Як сплатити податок на автомобіль, щоб уникнути нарахування пені і штрафів? Платежі повинні проводитися не пізніше ніж через шістдесят днів з моменту отримання права власності. Юридичним особам розрахунок потрібно виконувати самостійно, у них є можливість зробити помісячну розбивку платежів. Фізичним особам податкове повідомлення приходить автоматично і складається органа…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автолюбители Крыма получили неприятный сюрприз

09.09.2016 г. в 08:54, o-doroge

В Крыму возникли проблемы с получением водительских прав российского образца по новым правилам. Ученики нескольких симферопольских автошкол по разным причинам не могут сдать экзамены на получение водительских прав в ГИБДД. Люди почти четыре месяца готовились, прошли теоретическое и практическое обучение, сдали теорию. Придя на автодром для сдачи первого этапа практического вождения узнали, что экзамена не будет потому что некоторые элементы разметки на автодроме не соответствуют нормативам. Но ведь разметка на них была нанесена в соответствии с новыми нормативами. Такая ситуация возникла сразу в нескольких автодромах Крыма.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть