Практично у всіх авто Mazda великі проблеми

09.09.2016 г. в 10:20, ternopillive

Японський автовиробник Mazda Motor Corp заявив у четвер про намір відкликати загалом 2,3 мільйона автомобілів по всьому світу.

Так, Mazda оголосила про відкликання близько 390 тисяч автомобілів, у тому числі моделей Mazda 3, доступної версії седана і хетчбека та кросовера CX-3 в Японії через проблеми з прокладкою багажника.

Крім того, з цієї ж причини планується відкликати ще 1,8 мільйона автомобілів із закордонних ринків. Автомобілі, що підлягають відкликанню, були виготовлені в період з грудня 2007 по грудень 2015 року.

Компанія також оголосила про відкликання в Японії близько 110 тисяч автомобілів, виготовлених із серпня 2014 до серпня 2016, в тому числі Mazda 3 і CX-3 через можливі неполадки, пов’язані з дизельним двигуном.

загрузка...
Еще одна новость

Як росіяни маскують номера в Україні

09.09.2016 г. в 10:20, mmr

Росіянин, який прибув в Україну, вирішив «перестрахуватися» і замаскувати російський прапор наклейкою з написом «UA», – передає кореспондент.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіїв чекає неприємний сюрприз

09.09.2016 г. в 10:20, mmr

Набула чинності постанова КМУ № 94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки”, яким визначена процедура оцінки відповідності для дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів. Цим документом фактично дається старт автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Таке нововведення передбачає, що розгляд справ про оскарження так званих “листів щастя” знову ляже на плечі загальних судів. За словами Василя Бородія, голови Подільського районного суду р. Києва, суд готовий до нової категорії справ. Тим не менш, він нагадав, що в більшості загальних судів сьогодні у половини суддів немає повноважень на здійснення правосуддя. “Сьогодні збільшилася кількість категорій справ, а якість кримінальних справ переданих на судовий розгляд істотно знизилося. Додасться…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Інформацію для водіїв щодо оплати нових податків

09.09.2016 г. в 10:20, automotoclub

Нагадаємо водіям України деякі положення щодо сплати податків за автомобілі. З першого січня 2016 року власники дорогих автомобілів в Україні повинні платити додатковий транспортний податок згідно з законом "Про внесення змін до Податкового кодексу". Під оподаткування потрапляють автомобілі з об'ємом двигуна 3 літри і більше, молодші п'яти років. Розмір податку в даний час складає 25 тис. гривень. Платити мають фізичні і юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти України. Як сплатити податок на автомобіль, щоб уникнути нарахування пені і штрафів? Платежі повинні проводитися не пізніше ніж через шістдесят днів з моменту отримання права власності. Юридичним особам розрахунок потрібно виконувати самостійно, у них є можливість зробити помісячну розбивку платежів. Фізичним особам податкове повідомлення приходить автоматично і складається органа…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть