Як змінити колір автомобіля

10.09.2016 г. в 09:41, ugorod

Згідно з чинним законодавством, у разі зміни кольору проводиться перереєстрація транспортного засобу. Процедуру необхідно здійснити протягом десяти діб після виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів, тобто після перефарбування.

Автовласник або довірена особа може звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС, незалежно від місця проживання або реєстрації, з такими документами:

- паспорт:

- ідентифікаційний номер;

- доручення на уповноважену особу (за необхідності);

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Цікаво, що наразі при реєстрації автомобіля у графі «колір» вписують лише 11 основних кольорів без уточнень щодо відтінків: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, коричневий, сірий, оранжевий, жовтий, білий.

Отже, якщо транспортний засіб пофарбовано у декілька кольорів, у техпаспорті вказується той, що переважає. Однак при заміні відтінку авто без зміни основного кольору перереєстрація не потрібна.

загрузка...
Еще одна новость

ДТП с переворотом на Балковской (видео)

10.09.2016 г. в 09:41, odessa1

В Одессе, 9 сентября, днем на углу Балковской и Бабеля водитель Toyota захотел развернуться в сторону Fozzy, в этот момент по главной дороге ехал внедорожник. В итоге машины столкнулись. Об этом рассказали очевидцы, передает «7 канал». Удар был такой силы, что легковушку перевернуло и вынесло на пешеходную зону, где она снесла светофор. На место…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

"Водители сатанеют": журналист показал адскую трассу, на которой пропиарился Саакашвили

10.09.2016 г. в 09:41, obozrevatel

300 километров дороги Одесса-Рени превратились в украинский национальный позор. Об этом пишет в своем блоге журналист Денис Казанский. "В 2016 году на трассе впервые за долгие годы стали делать ремонт. Губернатор Одесской области Михаил Саакашвили немало попиарился на этой теме. Возле трассы одно время даже стояла специальная палатка, которая называлась…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть