Автомобілі “біженців” окупували столичний тротуар

10.09.2016 г. в 10:42, mmr

У Києві виявили чергових “геніїв парковки”. І цього разу шлях пішоходам перегородили зовсім не місцеві водії, а гості столиці з донецькими та луганськими номерами.

Відповідний знімок опублікував портал znaj.ua з посиланням на власні джерела.

Два винахідливих водія Hyundai і KIA залишили своїх “залізних коней” на тротуарі біля травички, перекривши дорогу пішоходам.

Фотографія викликала бурю емоцій у користувачів мережі.

“Тому що АН і ВВ. Це жлобство викорінюється тільки поколіннями”, “Ну так ЛуганДонськ”, “АН, ВВ – які тут взагалі можуть бути питання”, “Одна донецька макака, друга луганська макака”, – залишили вони коментарі під фото.

загрузка...
Еще одна новость

У электромобилей "Tesla" снова проблемы

10.09.2016 г. в 10:42, sundaynews

В Нидерландах произошло второе ДТП со смертельным исходом с участием «самой безопасной машины в мире», водитель электромобиля Tesla погиб, врезавшись в дерево. Машина двигалась в режиме автопилота. Причем прибывшие на место аварии пожарные несколько часов не могли извлечь из покорёженного салона тело погибшего, опасаясь удара током. Компания-производитель…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як змінити колір автомобіля

10.09.2016 г. в 10:42, ugorod

Згідно з чинним законодавством, у разі зміни кольору проводиться перереєстрація транспортного засобу. Процедуру необхідно здійснити протягом десяти діб після виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів, тобто після перефарбування. Автовласник або довірена особа може звернутися до будь-якого територіального сервісного…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть