Вживаним автомобілям в Україні не місце

10.09.2016 г. в 18:29, automotoclub

Не зважаючи на митні нововведення, українці таки надають перевагу новим автомобілям.

Згідно з попередніми даними, в серпні ринок нових автомобілів знову зріс. І це незважаючи на початок дії закону про зниження акцизів на ввезення вживаних легковиків.

Можливість ввезення свіжих уживаних автомобілів з країн Європи за зниженими акцизами, відпускний період, спад ділової активності – всі ці чинники не вплинули на зростання ринку нових автомобілів в Україні. Лише за серпень 2016 року українці купили 5624 нові легкові автомобілі, повідомляє AUTO-Consulting.

Це на 58% більше, ніж рік тому. Лідер ринку змінився. Якщо в липні завдяки величезному продажу моделі Jetta найбільше було продано Volkswagen, то в серпні перше місце відвоювала собі Toyota. Ця марка, що охоплює 12% всіх продажів.

Toyota стала лідером українського авторинку в серпні 2016 року. На другій позиції – Renault із показником 9,9%. А ось на третє місце стрімко вирвався Ford, завдяки великому постачанню автомобілів для медичних закладів. Спад було зафіксовано в мережі VW, через що німецький бренд опустився на 4 місце на ринку. А Kia, Hyundai і ЗАЗ додали в обсягах продажу. Але справжній прорив здійснили дилери Mazda. Японський бренд зумів піднятися одразу на 4 позиції і знову увійти до ТОП-10 найпопулярніших брендів.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобильные прогнозы Украины и экологический транспорт

10.09.2016 г. в 18:29, replyua

Согласно последним статистическим данным о продажах новых автомобилей, может показаться долгожданный подъём авторынка (60% за несколько месяцев). Но по словам гендиректора ВААИД, анализ прошедшего полугодия не передаёт полной картины сложившейся ситуации и отталкивается от прошлогодних показателей. Учитывая будущие осенние месяцы, предполагаемый рост достигнет 15% и по итогам года только 30%. Что касается официальных компаний, на осень они видят более перспективные продвижения - до 65 тыс. авто за год. Эксперты замечают относительную стабильность в экономической и политической сфере, поэтому предвидят спрос на элитные модели. Кроме того, премиум производители снизили стоимость премиум-класса. Возможен больший интерес и на бюджетные предложения, если государственная валюта продолжит оставаться на плаву. Но объекты от 12-20 тыс. дол, в основном…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Завод у Черкасах співпрацює з німецьким автовиробником

10.09.2016 г. в 18:29, mmr

Черкаський завод запрацював із автовиробником “Опель”. Напередодні останній замовив у підприємства логістичну тару. У ній концерн транспортує деталі своїх авто. До всього, на черкаському заводі переповідають: продовжують співпрацю з торговою маркою “Мерседес”. Для них також виготовляють транспортне обладнання. Додають: у такому виробництві надважлива точність.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть