Дубневич розповів, де взяти гроші на українські дороги

13.09.2016 г. в 08:02, ukrinform

Вирішити проблему хронічної нестачі коштів на будівництво і ремонт доріг в Україні допоможе створення Державного дорожнього фонду. Відповідний законопроект був одноголосно підтриманий на засіданні Комітету ВР з питань транспорту в середу.

Як повідомив журналістам ініціатор законопроекту та голова комітету Ярослав Дубневич, ідею підтримали не тільки члени профільного комітету, але і більше сімдесяти народних депутатів, що розділяють співавторство. Також вдалося заручитися підтримкою Прем'єр-міністра.

"Ідея Дорожнього фонду полягає в тому, щоб вирішити системну проблему галузі - відсутність чіткого, прозорого механізму розподілу коштів, - уточнив Дубневич. - Чітко прописані механізми надходження і витрачання коштів дозволять припинити практику ручного фінансування і забезпечать своєчасне фінансування програм".

За словами депутата, ухвалення проекту Державного дорожнього фонду також передбачає істотне збільшення бюджетів на будівництво, ремонт і утримання доріг як на державному, так і на місцевому рівнях. Фонд буде наповнюватися за рахунок надходжень від акцизів на транспорт і нафтопродукти, концесій, кредитів, пересування великогабаритного транспорту тощо.

"Тільки від акцизів на нафтопродукти і транспорт у 2015 році до бюджету надійшло майже 26 млрд гривень. Однак Укравтодору в тому ж році виділили всього 3,4 млрд гривень. Створення Державного дорожнього фонду дозволить збільшити фінансування майже у десять разів, що дасть нам можливість докорінно змінити стан українських доріг", - підкреслив Дубневич.

загрузка...
Еще одна новость

Експерти спрогнозували ціну газу для авто

13.09.2016 г. в 08:02, gazeta

Мінімум два тижні вартість скрапленого газу для автомобілів зростатиме, доки розпродадуть партії, закуплені сьогодні. Про це в коментарях Gazeta.ua розповіли директор консалтингової компанії "Юпеко" Олександр Сіренко та аналітик компанії "Альпарі" Антон Козюра. "Різкого нарощування виробництва скрапленого газу в Україні не буде до Нового року. Як мінімум пару тижнів ціна зростатиме, доки розпродадуть газ, який закупили сьогодні. 13 гривень за літр - не межа. Ціни на скраплений газ уже на межі привабливості - це 50-55 відсотків від ціни 95-го бензину. Так і балансуватимемо на межі", - спрогнозував Олександр Сіренко. За словами Сіренка, на газовому аукціоні 7 вересні був ажіотаж. Ціна з заводу була чи не найбільша за всю історію - понад 20 600 грн за т, це приблизно 11 грн за літр. Вищою…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В сети появилось видео украинского БМП с немецким двигателем

13.09.2016 г. в 08:02, realii

Нa Житoмиpcкoм бpoнeтaнкoвoм зaвoдe aдaптиpoвaли двигaтeли нeмeцкoй фиpмы Deutz для уcтaнoвки нa БМП-1 и БМП-2 вмecтo poccийcких УТД-20. Об этoм в Facebook cooбщил кoopдинaтop гpуппы "Инфopмaциoнный cпpoтыв" Дмитpий Тимчук. "Пpoблeмa c двигaтeлями для БМП вoзниклa пpaктичecки c caмoгo нaчaлa АТО, пocкoльку пoдoбнaя пpoдукция у нac нe выпуcкaeтcя. Сeйчac этa пpoблeмa пoлнocтью peшeнa", – oтмeтил oн. Новость передает realii.org Пo cлoвaм Тымчукa, нeмeцкий двигaтeль мoщнee и дeшeвлe poccийcкoгo aнaлoгa. "Рecуpc УТД-20 – 15 тыc. км, тoгдa кaк Deutz – 1 млн км. Нeмeцкий двигaтeль нa 83 "лoшaдки" мoщнee "pуccкoгo". И вишeнкa нa тopт: цeнa нoвo…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть