Як краматорський поліцейський став героєм парковки

13.09.2016 г. в 09:32, dn.depo.ua

Краматорчани зафіксували на відео, як патрульний поліцейський зупинив свою автівку на газоні.

Випадок стався по вулиці Марії Примайченко у Краматорську поряд з центральним міським ринком.

Патрульний поліцейський, оформлюючи протокол, зупинив свою машину на газоні. Це викликало обурення городян, які почали робити зауваження та нагадувати правоохоронцям, що поліцейський має бути взірцем для водіїв.

Цікаво, що сам поліцейський нічого страшного у паркуванні на газоні не побачив. По-перше, на його думку, стояти тут йому дозволяє режим патрулювання, а по-друге, оскільки цей газон не впорядкований, то не є газоном. Зазначимо, впорядкованих газонів у місті немає дуже давно.

У своїх суперечках з городянами поліцейський договорився до того, що попросив пропустити автівку, яка рухалася тротуаром, порушуючи Правила дорожнього руху.

загрузка...
Еще одна новость

Депутат из "Блока Петра Порошенко" недоволен поставками "слишком дешевых" автобусов ПАЗ

13.09.2016 г. в 09:32, gogetnews

Депутат Верховной Рады Максим Саврасов призывает председателя Государственной фискальной службы и Генерального прокурора приостановить ввоз автобусов ПАЗ. В своем обращении депутат указывает на возможные злоупотребления при таможенном оформлении автобусов при импорте из России. Как подсчитал Саврасов, таможенная стоимость ПАЗ-4234-04 составляла от $22 660 до $24 847 долларов, при этом на территории России такие машины продаются минимум за $32 600. По данным депутата, которые приводит AUTO-consulting, в апреле 2016 года из России было ввезено 7 автобусов таможенной стоимостью от 565 674 до 603 946 гривен, в мае — 22 автобуса таможенной стоимостью от 578 891 до 602 173 гривен, в июне — 18 автобусов таможенной стоимостью от 579 148 до 620 677 гривен. Кроме…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дубневич розповів, де взяти гроші на українські дороги

13.09.2016 г. в 09:32, ukrinform

Вирішити проблему хронічної нестачі коштів на будівництво і ремонт доріг в Україні допоможе створення Державного дорожнього фонду. Відповідний законопроект був одноголосно підтриманий на засіданні Комітету ВР з питань транспорту в середу. Як повідомив журналістам ініціатор законопроекту та голова комітету Ярослав Дубневич, ідею підтримали не тільки члени профільного комітету, але і більше сімдесяти народних депутатів, що розділяють співавторство. Також вдалося заручитися підтримкою Прем'єр-міністра. "Ідея Дорожнього фонду полягає в тому, щоб вирішити системну проблему галузі - відсутність чіткого, прозорого механізму розподілу коштів, - уточнив Дубневич. - Чітко прописані механізми надходження і витрачання коштів дозволять припинити практику ручного фінансування і забезпечать своєчасне фінансування програм". За словами депутата, ухвалення проект…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть