Запорожье: скандал с патрульными (ВИДЕО)

14.09.2016 г. в 22:43, pro-kyiv

В Запорожье полицейские пытались привлечь к ответственности водителя, который был якобы без прав.

На защиту мужчины стали местные. Дошло до драки. Толпа фактически набросилась на патруль.

загрузка...
Еще одна новость

Украинцев ждет скачок цен на бензин

14.09.2016 г. в 22:43, hvylya

Государственная фискальная служба (ГФС) опубликовала на своем сайте законопроект «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины», который предполагает отмену акциза с розничной реализации нефтепродуктов и синхронное повышение ставки основного акциза на бензины, ДТ и сжиженный газ. Проект закона опубликован на сайте для общественного обсуждения перед вынесением на рассмотрение в Верховную Раду. Соответствующие повышения размера ставок акцизного налога на топливо, в частности, виды бензина, дизельное топливо и сжиженный газ предлагается на эквивалентном уровне в 42 евро (около 1250 гривен) на тысячу литров.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіїв у жовтні очікує неприємний сюрприз

14.09.2016 г. в 22:43, autodriving

Вартість газу для автомобілів продовжить зростати не лише у вересні, але й протягом жовтня, змушуючи водіїв затягувати паски тугіше. Серед причин росту – небажання трейдерів шукати заміну поставкам газу із Росії та Білорусі, пише autonews. Таку думку висловив заступник директора науково-технічного Центру “Психея” Геннадій Рябцев і додав, що довгострокові контракти на поставки газу для автівок у трейдерів відсутні. “Ринок у нас непрозорий, ці проблеми ніхто не вирішує. Адже ні в кого немає довгострокових контрактів. А адже за контрактами постачальники продають паливо безперебійно. Що стосується термінових поставок, природно, для цього вільного ресурсу не було. Цей вільний ресурс йшов в ту ж Російську Федерацію, адже там теж зріс попит на газ для автомобілів через високі ціни на бензин. Така ж ситуація склалася і в Білорусі. Зрозуміло, чому обсяги виробницт…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Українське авто виявилося сильнішим

14.09.2016 г. в 22:43, meest-online.com

14 вересня в Києві сталася рідкісна автомобільна аварія. Вздовж Набережного шосе рухалися в одному напрямку вантажівка КрАЗ та легковий автомобіль Fiat. Їхали паралельно, кожен своєю смугою. Аж раптом водій, що кермував КрАЗом, почав приймати праворуч, наче там вільно. Чому він не глянув, що робиться поряд, з’ясувати не вдалося. А шофер легковика все добре бачив, але не міг нічого вдіяти: зліва тисне потужна машина, а праворуч височить опорна стіна. Зрозуміло, що виріб українського автобудування виявився потужнішим і, якби вчасно не зупинився, то вкарбував би в кам’яний мур «італійця». В того з одного боку навіть колеса піднялися над дорожнім полотном. На щастя, в аварії ніхто не постраждав. Адже удару, як такого, не було. Але утворився величезний затор, перекривши рух з Подолу. Щоб розчистити дорогу, довелося викликати потужний автокран.

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть