Про унікальний спосіб захисту автомобілів розповіли тернопільські правоохоронці

15.09.2016 г. в 00:56, ternopillive

Сорок вісім крадіжок автомобілів зареєстрували правоохоронці за 8 місяців цього року в Тернопільській області. 29 з них – у самому обласному центрі. Незаконне заволодіння транспортними засобами – один із найпоширеніших злочинів в Тернополі.

За словами оперуповноваженого управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області Тараса Редькви, автомобілі старіших класів, видів та марок – це спосіб підбору ключа, зламу серцевини та інші. Сучасні автомобілі – іномарки престижного класу відкривають шляхом сканування авто та перепрошиванням бортового комп’ютера.

У СК ГУ НП в Тернопільській області розповіли, що у багатьох випадках власники автотранспорту самі провокують злочинців – забувають зачинити вікно, залишають в салоні цінні речі, паркують машини у неналежних місцях або нехтують елементарними правилами захисту авто. Один з виходів із ситуації – це встановлення системи GPS-навігації.

Ця система встановлюється приховано, – каже начальник Управління поліції охорони в Тернопільській області Олег Іващенко. – Це дає змогу контролювати, де пересувається автомобіль. В цій системі можна встановити кнопку тривожного виклику. При її натисканні наряди поліції охорони приїжджають за 3-5 хвилин до місця скоєння злочину.

Встановлене в автомобілі обладнання приймає сигнали з GPS-каналів та супутників. Тому автовласник може спостерігати і контролювати свій транспорт з будь-якої точки. Для цього потрібно лише знати пароль та мати доступ до Інтернету.

– Система Глобус-М дозволяє здавати автомобіль під охорону. Якщо зловмисник спробує викрасти автомобіль, то на пульт надійде сигнал тривога. Ця система дає змогу повністю контролювати переміщення автомобіля – від заведення замка запалювання до його вимкнення, – стверджує Олег Іващенко.

загрузка...
Еще одна новость

Про унікальний спосіб захисту автомобілів розповіли тернопільські правоохоронці

15.09.2016 г. в 00:56, ternopillive

Сорок вісім крадіжок автомобілів зареєстрували правоохоронці за 8 місяців цього року в Тернопільській області. 29 з них – у самому обласному центрі. Незаконне заволодіння транспортними засобами – один із найпоширеніших злочинів в Тернополі. За словами оперуповноваженого управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області Тараса Редькви,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Возможно, вскоре на круговых перекрестках придется ездить по-европейски

15.09.2016 г. в 00:56, fakty

Народные избранники предлагают установить новые правила движения на перекрестках с круговым движением. Они станут едиными для всех подобных развязок, и водителям уже не нужно будет, как ныне, при приближении к такому перекрестку внимательно всматриваться в дорожные знаки, чтобы определить приоритетность движения на нем. Соответствующий законопроект…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть