Японці отримали водень з каналізаційних стоків і заправляють ним автівки

16.09.2016 г. в 20:57, ecotown

Місто Фукуока (Японія) зуміло першим отримати водень з каналізаційних стоків і використовувати його в якості палива для автомобілів. У розробці і проектуванні цієї технології брали участь компанії Toyota і Mitsubishi, а також Університет Кюсю (Kyushu University), які підключилися до проекту після того, як заводу стічних вод були виділені інвестиції в розмірі 12 млн. доларів, повідомляє Аvtomaniya.

Станція працює лише 12 годин на добу. Виробленого там газу достатньо, щоб заправити 65 автомобілів, оснащених водневими паливними елементами. Проте, згідно з «Star Advertiser», станція може забезпечити воднем до 600 машин щодня. За словами розробників: «це відновлювані джерела, що не залежать від викопного палива».

Водень отримується із біогазу, що поєднує метан і вуглекислий газ. В свою чергу, гази виділяються в процесі розпаду органічних речовин, що знаходяться в каналізаційних стоках.

За кількістю автомобілів на водневих паливних елементах Японія є світовим лідером. На другому місті (з суттєвим відривом) – Німеччина. В Японії діють дві компанії, що випускають авто, які працюють на електроенергії, отриманої з водню. Також в країні зареєстровано аж 80 заправних станцій для водневих транспортних засобів (це в чотири рази більше, ніж в штаті Каліфорнія). В Німеччині їх – 50. Воднева заправна станція, що живиться від заводу, який очищає каналізаційні стоки, є проривом в галузі екологічно чистих автомобілів. Ця технологія може використовуватися в будь-якій країні.

Йошикацу Танака, головний інженер проекту Toyota Mirai, так прокоментував інноваційну технологію:

«Застосування стічних вод [для отримання водню] повністю невикористане сьогодні джерело палива. Ця технологія є перспективною і може стати самодостатньою».

загрузка...
Еще одна новость

Винуватець п'яної ДТП, який ледь не вбив дітей, уникає відповідальності (відео)

16.09.2016 г. в 20:57, nnovosti

У сім’ї Віталія Орловського семеро дітей. І четверо з них ледве не загинули. П'яний водій на швидкості влетів у їхню машину, коли родина поверталася з літнього відпочинку. Зараз же Віталій повернувся з Полтави, де в суді намагається притягти того водія до відповідальності. Але той просто не приходить.Страшну пригоду Віталій пам’ятає, наче вона…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Разыскивается злостный водитель

16.09.2016 г. в 20:57, odessa1

Водителя автомобиля «Дэу Ланос» зеленого цвета с поврежденным левым крылом разыскивает полиция Одессы. По данным полицейских, этот человек совершил наезд на подростка 16 лет. ДТП произошло 14 сентября напротив дома №92 по ул. Ак. Королева. Парень в результате ДТП получил травмы, а водитель с места происшествия скрылся. Всем, кто что-либо…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть