Для власників економних автомобілів зростуть витрати

17.09.2016 г. в 12:09, automotoclub

Автомобільний газ, на який так розраховували водії, що переобладнували свої машини, почав підніматися в ціні.

Головною причиною подорожчання скрапленого газу на українських заправках є коливання курсу гривні.

– Одна з ключових причин — це обвал курсу. В принципі, ціни на газ коливаються разом з цінами на пальне. Зараз у нас тренд до підвищення переважно через ослаблення гривні, яке відбулося. Оскільки у нас основна маса пального – імпортується, то дорожчає долар – дорожчає і пальне. Таких світових трендів немає зараз, серйозних, щодо пального, світові ціни на нафту приблизно стабільні, там є коливання, але вони не настільки значні, тому газ — це в основному курс гривні, — заявив експерт з енергетичних питань Сергій Дяченко, повідомляє AutoMotoClub.info.

Він додав, що курс нині важко спрогнозувати з огляду на те, що зараз об’єктивних причин для послаблення національної валюти немає.

загрузка...
Еще одна новость

Почему не надо пить при разгоне на Tesla Model S P90D

17.09.2016 г. в 12:09, infocar

Электромобиль Tesla Model S P90D не расходует даже миллилитра бензина. Но это не мешают ему быть одним из самых быстрых авто на Земле, поэтому и пассажирам «заряженной» Теслы не помешают навыки космонавтов. Tesla Model S P90D разгоняется от 0 до 100 км в час за 3,1 секунды. Нетрудно догадаться, что сидящие в автомобиле при наборе скорости ощущают на себе перегрузки. Насколько они сильны? Конечно, можно углубиться в физику и назвать точные показатели, но зачем, если всё можно увидеть на реальном примере. Так, хозяин P90D решил провести следственный эксперимент, задействовав в нем собственных детей. Суть проста – попить водички, когда папа нажмет полный газ. Насколько это реально – смотрите:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Експерт прогнозує подорожчання бензину за кілька тижнів

17.09.2016 г. в 12:09, pogliad

Вартість пального може здорожчати на 2 грн/л. Ціноутворення в роздрібній мережі на бензин залежить від зовнішніх цін на нафтопродукти і курсу гривні до долара. Поки ці два основні фактори створюють передумови до подорожчання бензину. Про це у коментарі зазначив президент асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України” Леонід Косянчук, пише finance.ua. - Місяць тому міжбанк був 24,35-24,50 грн. за долар, на вчора міжбанк склав 26,77 грн. за долар. Це означає, що гривня втратила 2 грн. на одному доларі. А курс гривні впливає на роздрібну ціну пального безпосередньо і дуже швидко, адже податки у нас сплачуються у валюті (євро), яка не повинна “ходити” в країні. Потім на кордоні з євро перераховують на гривню, тобто держава фактично нічого не втрачає, тут вона себе убезпечила…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть