У Раді пропонують впровадити безмитне ввезення авто

17.09.2016 г. в 08:57, intvua

У Раді представили законопроект, який передбачається надання можливості імпорту машин без оплати митних платежів для учасників АТО.

Автором відповідного проекту стала Юлія Тимошенко, передає automotoclub.info. Відповідно до пояснювальної записки, зараз учасники антитерористичної операції на Донбасі повинні платити податки, які збільшують вартість авто удвічі. Екс-прем'єр заявила, що введення пільг для військовослужбовців, які мають статус учасника АТО, повинне стати одним із найважливіших завдань Ради.

Із обмежень, які вказані у проекті, відзначається можливість безмитного імпорту лише одного транспортного засобу упродовж року.

загрузка...
Еще одна новость

Невідомі полюють на авто з українською символікою

17.09.2016 г. в 08:57, gazeta

Невідомі полюють на авто з українською символікою У Харкові невідомі полюють за автомобілями з українською символікою. Фотографії пошкоджених авто розміщені в соціальних мережах. Користувачі мереж наголошують, що зловмисники вибирають саме "проукраїнські машини". "Тварюки ходять і обливають кислотою машини з українською символікою. Моя машина…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутат из "Блока Петра Порошенко" недоволен поставками "слишком дешевых" автобусов ПАЗ

17.09.2016 г. в 08:57, gogetnews

Депутат Верховной Рады Максим Саврасов призывает председателя Государственной фискальной службы и Генерального прокурора приостановить ввоз автобусов ПАЗ. В своем обращении депутат указывает на возможные злоупотребления при таможенном оформлении автобусов при импорте из России. Как подсчитал Саврасов, таможенная стоимость ПАЗ-4234-04 составляла…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть