Карма настигла: микроавтобус, убегая с места ДТП, пробил колесо и врезался в столб (Видео)

17.09.2016 г. в 10:49, facenews

В пятницу в Киеве на бульваре Перова микроавтобус Renault Trafic совершил ДТП, после чего водитель попытался скрыться.

Однако, за уехавшим с места аварии микроавтобусом поехали свидетели. Удирая от них, водитель Renault повредил колесо, но даже это его не остановило. Проехав еще несколько десятков метров с пробитым колесом, на улице Курнатовского водитель не справился с управлением, вылетел на пешеходном переходе на тротуар и врезался в бетонную электроопору.

Люди, находившиеся на тротуаре, не попали под неуправляемое авто.

Очевидцы не дали водителю Renault убежать, а прибывшие вскоре на место аварии полицейские задержали водителя. Прибывшие медики «скорой помощи» осмотрели мужчину, но от помощи он отказался.

Очевидцы утверждают, что водитель Renault, находился в состоянии глубокого алкогольного опьянения. Вскоре его увезли на осмотр к наркологу для проведения тестов на алкоголь, но полицейские отказались сообщать о результатах данного теста.

загрузка...
Еще одна новость

Омелян розповів, якими коштами наповнять державний дорожній фонд

17.09.2016 г. в 10:49, espreso

В Міністерстві інфраструктури планують створення державного дорожнього фонду, який фінансуватимуть за рахунок акцизів на паливо та "віньєток" на іноземний транспорт. Про це розповів очільник відомства Володимир Омелян в ефірі Еспресо.TV. "Ми будуємо систему, яка передбачає те, що має бути створений дорожній фонд. Нехай він наступного року буде профінансований на 75 чи на 50 відсотків лише, ще через рік трохи більше. Але це буде чітка система, коли ми розуміємо, що маємо гарантований обсяг фінансування", - розповів він. Також міністр зазначив, що ключовим джерелом наповнення державного дорожнього фонду є акцизи. "Акцизи на паливо, яке імпортується в країну. Джерелами є також так звані віньєтки на іноземний ваговий транспорт, який заїжджає в Україну і користується нашими автошляхами. Ще є інші дрібні джерела наповнення", - розповів Омелян.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

За два місяці газ на АЗС сильно подорожчав

17.09.2016 г. в 10:49, mmr

Поки водії продовжують активно переобладнувати свої машини під скраплений газ — ціна на нього ставить рекорди замість обіцяного здешевлення! Нині цей газ вартує вже 11,30 — 11,66 гривні за літр, пише газета “Експрес”. — З липня, тобто за два місяці, гуртові ціни на скраплений газ зросли на 50% і більше, — розповідає Геннадій Рябцев, заступник директора науково-технічного центру “Психея”. — Подорожчання відбулося через дефіцит цього ресурсу. Зараз ринок недораховує приблизно третини місячного обсягу споживання. — Чому на ринку бракує скрапленого газу? — Тому що автомобілісти відмовляються від дорогого бензину, — — вважає Сергій Куюн, директор консалтингової групи “А-95”. — Таких темпів ніхто не очікував. Тому газу елементарно не вистачає. — Скільки саме…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть